3DEXPERIENCE WORLD 2023

3DEXPERIENCE® World łączy tętniącą życiem społeczność projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i liderów biznesu, aby uczyć się, angażować, dzielić wiedzą, a także wprowadzać innowacje dzięki portfolio 3DEXPERIENCE® Works oraz ekosystemu SOLIDWORKS.

Nie przegap wydarzenia na żywo! 

3DEXPERIENCE World powraca do Nashville w stanie Tennessee w dniach 12-15 lutego 2023 r. Nie możemy się doczekać ponownego osobistego spotkania ze wszystkimi typowymi elementami dorocznego wydarzenia. Dostępna będzie również opcja wirtualna, która będzie oferować treści cyfrowe podczas wydarzenia na żywo, a także będzie możliwe ich odtworzenie w późniejszym czasie.

Ucz się

Rozwijaj się, doskonal i poszerzaj swoje umiejętności

Wprowadzaj innowacje

Zainspiruj się liderami branży i przełomowymi myślicielami

Współpracuj

Połącz się ze swoimi rówieśnikami i partnerami technologicznymi

Świętuj

Napędzaj swoją pasję niezapomnianymi wrażeniami

Dlaczego warto wziąć udział w 3DEXPERIENCE WORLD?

Projektanci i inżynierowie

3DEXPERIENCE WORLD 2023

Kontynuuj doskonalenie swoich umiejętności w zakresie SOLIDWORKS i dowiedz się, jak łączyć dane projektowe. Wszystko w celu lepszej współpracy w chmurze oraz projektowania z laptopa, telefonu lub tabletu.

Kadra kierownicza, dyrektorzy lub właściciele

Dowiedz się, jak zarządzać złożonością i podejmować lepsze decyzje. A co za tym idzie szybciej wprowadzać produkty na rynek, łącząc ludzi, dane i aplikacje w jednym środowisku.

3DEXPERIENCE WORLD 2023

Inżynierowie i analitycy

3DEXPERIENCE WORLD 2023

Zobacz, jak zaawansowane rozwiązania symulacyjne mogą poprawić wyniki w świecie rzeczywistym, sprawdzając różne scenariusze w świecie wirtualnym.

Kierownicy programów, planiści procesów i producenci

Dowiedz się, jak DELMIA Works i 3DEXPERIENCE Works usprawnią Twoje obecne procesy produkcyjne, dzięki jednej wersji. Doskonal swoje operacje, a także wdrażaj światowej klasy praktyki produkcyjne w swojej firmie. Ucząc się i dzieląc się wiedzą od ekspertów ds. produktów i rówieśników.

3DEXPERIENCE WORLD 2023

Przedsiębiorcy

3DEXPERIENCE WORLD 2023

Zainwestuj w 3DEXPERIENCE na rzecz portfolio innowacji biznesowych, które zapewnia jedną wersję prawdy w celu poprawy rozwoju produktu i szybszego wprowadzania produktów na rynek bez kosztów ogólnych.

Studenci i Nauczyciele

Jednym z priorytetów jest pomoc uczniom w budowaniu kariery ich marzeń. Studenci, którzy zarejestrują się i wezmą udział w wydarzeniu, otrzymają ważny darmowy kupon certyfikacyjny SOLIDWORKS oraz bezpłatną licencję na pobranie aplikacji SOLIDWORKS Cloud Apps. Dowiedz się więcej o ofercie edukacyjnej, która może pomóc w budowaniu klasy przyszłości i ulepszaniu metod nauczania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

3DEXPERIENCE WORLD 2023

Hobbyści i twórcy

3DEXPERIENCE WORLD 2023

Twórz wszystko, co chcesz poprzez kolekcję potężnych narzędzi online do projektowania, wytwarzania, wizualizacji i nie tylko.

95%

uczestników uważa, że ​​dobrze spędzili czas na 3DEXPERIENCE World

95%

uczestników poleciłoby 3DEXPERIENCE World swoim kolegom

91%

uczestników twierdzi, że 3DEXPERIENCE World spełniło ich oczekiwania

Katalog sesji 3DEXPERIENCE WORLD 2023

Wydarzenie to zapewnia niezrównaną okazję, aby zobaczyć, jak ludzka pomysłowość i innowacyjna technologia łączą się, kształtując świat rozwoju produktów. To miejsce, w którym tysiące projektantów, inżynierów, przedsiębiorców, studentów i menedżerów spotykają się jako społeczność, aby świętować, współpracować i przesuwać granice tego, co jest możliwe. Przeglądaj setki sesji treningowych i przygotuj się do stworzenia dostosowanego harmonogramu, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie, ale pospiesz się, ponieważ najlepsze sesje szybko się zapełniają!

Zarejestruj się już dziś!

Opierając się na dziedzictwie SOLIDWORKS World, 3DEXPERIENCE World 2023 to okazja do wspólnej nauki, innowacji, współpracy i świętowania. To obowiązkowe źródło innowacyjnych narzędzi i technologii, które pomogą Ci kształtować świat projektowania, dziś i jutro.