UDOWODNIONO ŻE…
Innowacyjne firmy mają najlepsze perspektywy na przyszłość
- nawet wtedy, gdy gospodarka dopiero się ożywia.

Uruchamiamy program

BEZPŁATNEGO WSPARCIA
dla MIKRO, MAŁYCH i ŚREDNICH przedsiębiorstw!

Oferta:

DOFINANSOWANIE INWESTYCJI do 60%
Nie wahaj się zapytać o ofertę nawet na jedno stanowisko

Co zyskujesz dzięki Solidworks?

 1. MAKSYMALIZUJESZ INNOWACYJNOŚĆ
  Zmienia się tradycyjna definicja miejsca pracy. Członkowie zespołów projektowych - zlokalizowani coraz częściej w różnych częściach miasta, kraju a nawet kontynentu - współpracują ze sobą online. Sprawne zarządzanie projektami, kontrola przepływu pracy, swoboda rozwijania projektu wymagają zaawansowanego narzędzia CAD wraz z skalowalnym rozwiązaniem do zarządzania cyklem życia produktu PLM. Odpowiadająca na te potrzeby - oferta Solidworks - dostępna jest w trzech wersjach - Standard, Professional i Premium.
 2. DIGITALIZUJESZ PROCES ROZWOJU
  Integracja Solidworks z platformą 3DEXPERIENCE otwiera użytkownikom wiele nowych możliwości łącznie ze stworzeniem kompletnego środowiska PLM dla płynnej pracy zespołowej. Dane projektowe są bezpiecznie przechowywane w chmurze z wygodnym dostępem z dowolnego miejsca, w dowolnie wybranym czasie. Dotychczasowi klienci mogą nadal korzystać z wersji desktopowej SOLIDWORKS bez ograniczeń. Dzięki 3D Connector istniejące środowisko Solidworks można łatwo zintegrować z platformą 3DEXPERIENCE bez konieczności realizacji skomplikowanego wdrożenia.
 3. WZMACNIASZ ODPORNOŚĆ
  swojej firmy na sytuacje kryzysowe. Twoje dane zawsze bezpiecznie archiwizowane i kontrolowane za pomocą przepływów dojrzałości projektu i zarządzania wersjami. W zależności od potrzeb, możesz zdefiniować wiele ról dla pracowników, zapewniając wymagane narzędzia i oprogramowanie dla wykonywanych zadań. Zaawansowane funkcjonalności pozwolą Ci przenieść zarządzanie i planowanie projektami na wyższy poziom.
 4. ZOSTAŃ LIDEREM RYNKU JAKOŚCI
  Klienci oczekują świetnie wyglądających produktów – Poznaj środowisko Solidworks, które wspiera Ciebie i Twoich interesariuszy podczas całego cyklu życia projektu – od pomysłu po rzeczywisty produkt.

Wybór odpowiedniego narzędzia CAD to pierwszy krok – wiedząc co możesz zyskać decydując się na Solidworks - zapewne jeden z najważniejszych.

Projekt nie jest już wypadkową tego, jak potężny jest Twój komputer -
SOLIDWORKS UWALNIA TWOJĄ KREATYWNOŚĆ.

Program wsparcia dla mikro, małych i średnich firm

Dofinansowanie do 60% wartości transakcji                                                                         

Sukces! Wiadomość została wysłana. Niedługo nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą w celu omówienia szczegółów.
Błąd! Nie możemy wysłać twojej wiadomości. Prosimy o kontakt z naszym biurem: 539 578 601
CADworks Systems
*Oferta ważna jest do 31 września 2020 na terenie Polski. Nie może być łączona z żadną inną ofertą. Licencje edukacyjne i badawcze nie kwalifikują się do tej oferty.