Pakiet Oprogramowania Do Projektowania Do Produkcji

ASORTYMENT PRODUKTÓW Z PORTFOLIO SOLIDWORKS ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY, ABY POMÓC LEPIEJ ZAPROJEKTOWAĆ TWOJĄ FIRMĘ

Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Projektowanie CAD 3D

Nasz podstawowy produkt

Oprogramowanie SOLIDWORKS 3D CAD zapewnia inżynierom, projektantom i producentom zaawansowane narzędzia do tworzenia, zatwierdzania, komunikowania i zarządzania projektami produktów. SOLIDWORKS to ponad 4,7 miliona użytkowników. Jest to preferowany projekt 3D i wybór dla globalnych przedsiębiorstw, małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedsiębiorców.

Zobacz więcej

SOLIDWORKS Simulation

Testowanie wirtualne

Od pierwszej koncepcji do ostatecznego prototypu, nasz pakiet 3D Design Simulation Suite pozwala inżynierom przewidywać wpływ stresu, ciepła, wibracji i wielu innych - bez fizycznego testowania. Niezależnie od tego, czy celem jest przyspieszenie procesu projektowego, czy zapobieganie kosztownym modernizacjom, symulacja SOLIDWORKS pomaga uzyskać to za pierwszym razem.

Zobacz więcej
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Zarządzanie Danymi Produktu

Utrzymywanie kontroli

Pakiety zarządzania danymi produktu SOLIDWORKS (PDM) pomagają w obsłudze dokumentów projektowych. Możesz bezpiecznie gromadzić i indeksować dane, aby natychmiast je odzyskać, wyeliminować problemy z kontrolą wersji i utratę danych. Wszystkie oferty PDM są ściśle zintegrowane z SOLIDWORKS, dzięki czemu zespół może skupić się na projektowaniu i innowacjach, a nie na czasochłonnej administracji.

Zobacz więcej

SOLIDWORKS Technical Communications

Przejrzystość i szybkość

SOLIDWORKS Composer umożliwia zmianę przeznaczenia istniejących danych projektowych w celu szybkiego tworzenia wysokiej jakości zasobów graficznych, które są w pełni powiązane z projektem 3D. SOLIDWORKS Inspection pomaga usprawnić tworzenie dokumentów inspekcji bez względu na to, czy są to pliki SOLIDWORKS, PDF czy TIFF. SOLIDWORKS Model Based Definition to zintegrowane rozwiązanie do tworzenia rysunków.

Zobacz więcej
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

SOLIDWORKS Visualize

Oszałamiające rendery

Lepiej projektuj i wprowadzaj na rynek produkty, przekształcając wyobraźnię w rzeczywistość dzięki wpływowym treściom i doświadczeniom. Produkty SOLIDWORKS Visualization są tworzone dla każdego, kto potrzebuje tworzyć profesjonalne zdjęcia o wysokiej jakości, animacje i inne treści 3D w najszybszy i najłatwiejszy sposób. Pomóż użytkownikom i interesariuszom wybrać, zweryfikować, ulepszyć i sprzedać najlepsze i najbardziej solidne koncepcje projektowe wcześniej.

Zobacz więcej

SOLIDWORKS Electrical

Upraszczaj

Oprogramowanie SOLIDWORKS Electrical CAD pomaga firmom uprościć proces projektowania elektrycznego i umożliwia jednoczesny rozwój elektrycznych i mechanicznych aspektów projektu. SOLIDWORKS Electrical jest wyjątkowy pod względem możliwości zapewnienia dwukierunkowego połączenia w czasie rzeczywistym między schematami elektrycznymi i modelami mechanicznymi 3D.

Zobacz więcej
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

SOLIDWORKS PCB

Bezproblemowa integracja

Zasilany przez Altium, SOLIDWORKS PCB łączy moc i użyteczność Altium z projektowaniem 3D SOLIDWORKS. Zaprojektuj w SOLIDWORKS i pozwól, aby SOLIDWORKS PCB obsługiwał Twoje potrzeby związane z projektowaniem PCB. Połącz światy elektronicznego i mechanicznego jednego projektu na raz.

Zobacz więcej
Udało się! Twoja wiadomość została wysłana do nas.
Błąd! Z jakiegoś powodu nie można wysłać wiadomości. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:539 578 602.

Napisz do nas


Przycisk wyślij pojawi się po zaznaczeniu pola reCHAPTA

bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania systemu, jego funkcjonalnościach, ofercie, prezentacji, czy innych tematach związanych z naszymi rozwiązaniami, napisz do nas. Pytanie trafi do osoby, która jest u nas specjalistą w zakresie interesujących Cię rozwiązań, oddzwonimy lub odpiszemy niezwłocznie po zapoznaniu się z pytaniem.