Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Dlaczego warto wybrać DraftSight?

DraftSight® to bogate w funkcje rozwiązanie CAD 2D i 3D dla architektów, inżynierów i dostawców usług budowlanych, a także profesjonalnych użytkowników CAD, projektantów, nauczycieli i hobbystów.

Poznaj możliwości

DraftSight umożliwia tworzenie, edytowanie, wyświetlanie i oznaczanie dowolnego rodzaju plików DWG 2D i 3D z większą łatwością, szybkością i wydajnością. Daje ci swobodę robienia tego, co robisz najlepiej - bez względu na to, kim jesteś i co chcesz osiągnąć.

Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Odkryj Design Freedom

Prawdziwa swoboda projektowania pozwala Ci pracować tak, jak chcesz. Jest to możliwość bezproblemowego przejścia z kreślenia 2D do modelowania 3D iz powrotem, aby zoptymalizować i zmaksymalizować projekty. Możliwość łatwej integracji z innymi rozwiązaniami Dassault Systèmes i SOLIDWORKS®, w tym SOLIDWORKS PDM w celu łatwego zarządzania projektami plików DWG od pierwszej inspiracji do ostatecznego wyniku, oraz SOLIDWORKS Electrical do edycji schematów elektrycznych bezpośrednio w DraftSight.

Udało się! Twoja wiadomość została wysłana do nas.
Błąd! Z jakiegoś powodu nie można wysłać wiadomości. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:539 578 602.

Napisz do nas


Przycisk wyślij pojawi się po zaznaczeniu pola reCHAPTA

bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania systemu, jego funkcjonalnościach, ofercie, prezentacji, czy innych tematach związanych z naszymi rozwiązaniami, napisz do nas. Pytanie trafi do osoby, która jest u nas specjalistą w zakresie interesujących Cię rozwiązań, oddzwonimy lub odpiszemy niezwłocznie po zapoznaniu się z pytaniem.