Stań się bardziej produktywny dzięki urządzeniom Touch, Pen lub Dial Input

SOLIDWORKS 2019 oferuje wiele innowacyjnych, nowych ulepszeń wydajności, które pozwalają korzystać z najnowszej technologii sprzętowej.

Teraz, pracując na dowolnym urządzeniu obsługującym dotyk systemu Windows, możesz użyć pokrętła Microsoft Surface Dial do przesuwania, powiększania i obracania swojego modelu. Umieść pokrętło bezpośrednio na ekranie, a następnie naciśnij i przytrzymaj, a narzędzia pojawią się graficznie na palcach bezpośrednio na cyfrowym stole. Tarcza zapewnia pełną łączność z projektem, zapewniając ekscytujący i wciągający sposób interakcji z SOLIDWORKS za pomocą trybu dotykowego.

Niezależnie od tego, czy projektujesz skomplikowane kształty, czy proste części mechaniczne, szkicowanie gestem SOLIDWORKS zapewnia innowacyjne podejście do przechwytywania pomysłów na szybki ogień. Teraz w SOLIDWORKS 2019 kształty naszkicowane ręką można automatycznie przekształcić w splajny. Uzyskany kształt można modyfikować tak jak każdy inny, co jeszcze bardziej ułatwia uzyskanie dowolnego kształtu.

Szkicowanie gestów to nie tylko narzędzie dla projektanta przemysłowego, ale także szybki i łatwy sposób tworzenia pryzmatycznych wzorów. Oprócz linii, łuków i okręgów, ręcznie rysowane kształty szczelin są teraz rozpoznawane i konwertowane na elementy szkicu szczeliny, umożliwiając wykorzystanie tego ekscytującego nowego podejścia do tworzenia modeli niezależnie od geometrii.

SOLIDWORKS 2019 wprowadza prawdziwie unikalne podejście do uchwycenia założeń projektowych, wymiary można teraz tworzyć w mgnieniu oka, pisząc bezpośrednio na ekranie. Wybierz lub naszkicuj element, a następnie wpisz wartość, a SOLIDWORKS wykryje i zinterpretuje Twoje pisanie ręczne i przekształci je w całkowicie asocjacyjny wymiar jazdy. Dodawanie wymiarów szkicu jest teraz szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Wreszcie SOLIDWORKS zapewnia intuicyjne środowisko zoptymalizowane dotykowo, które obsługuje typowe codzienne procesy projektowania. Korzystając z interakcji dotykowych, można szybko i łatwo montować części za pomocą Smartmates. Po prostu stuknij żądaną powierzchnię każdej części na ekranie, a komponenty automatycznie zatrzasną się na swoim miejscu. Podczas pracy SOLIDWORKS interpretuje dane wejściowe i gesty dotykowe, intuicyjnie przełączając zachowanie modelu na podstawie wybranego wyboru.

SOLIDWORKS 2019 oferuje wiele innowacyjnych, nowych możliwości przechwytywania błyskawicznych pomysłów projektowych, zarówno w biurze, jak iw podróży!