3D Mold Creator

3D Mold Creator

Poznaj zintegrowane i zautomatyzowane środowisko do projektowania form wtryskowych bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

O 3D Mold Creator

3D Mold Creator

Odkryj potencjał tworzenia form 3D w chmurze, za pomocą intuicyjnego i specjalnie zaprojektowanego zestawu narzędzi, który ułatwia tworzenie podstawowych elementów formy, wkładek czy też gniazd. Projektuj formy szybko i bezpośrednio w przeglądarce, skracając tym samym czas wprowadzania produktów na rynek, dzięki potężnej platformie 3DEXPERIENCE®, która integruje zespoły i dane w jednym wygodnym miejscu. Rola 3D Mold Creator umożliwia projektantom części i producentom form równoczesne współpracowanie nad tym samym projektem.

3D Mold Creator

Sprawne i wydajne projektowanie form w chmurze

3D Mold Creator zapewnia wyspecjalizowane, zautomatyzowane, łatwe w użyciu funkcje do projektowania rdzeni form, gniazd lub też wkładek w przeglądarce. Jego funkcjonalność wypełnia lukę między projektantami części z tworzyw sztucznych, a także producentami form — jest wystarczająco zaawansowana dla producentów form, a jednocześnie wystarczająco łatwa w użyciu dla projektantów i inżynierów części z tworzyw sztucznych i odlewów.

Korzyści

Dowiedz się jakie korzyści mogą okazać się dla Ciebie kluczowe:

Aplikacje

3D Mold Creator oferuje aplikacje, które działają w całości w bezpiecznym środowisku opartym na chmurze. Daje to użytkownikom całkowita swobodę, ponieważ nie są już przywiązani do pojedynczej stacji roboczej lub lokalizacji. Infrastruktura oparta na chmurze nie obejmuje instalacji, konserwacji ani wymagań sprzętowych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

3D Mold Creator

xMold

Umożliwia  użytkownikom wykorzystanie pełnego zakresu funkcji projektowania form oraz tworzenie w pełni funkcjonalnych form na podstawie danych projektowych dostępnych na platformie. xMold zapewnia również narzędzia do sprawdzania wykonalności projektu, takie jak analiza podcięcia i zanurzenia.

 

3d-sheetmetal-creator_derived-format-converter-cwsystems

Derived Formats Converter

Konwertuje dane SOLIDWORKS Desktop na modyfikowalny format dla aplikacji platformy 3DEXPERIENCE.

Możliwości 3D Mold Creator

Elastyczne przepływy pracy dla projektantów części z tworzyw sztucznych

Funkcjonalności

3D Mold Creator

Specjalistyczne funkcje stworzone specjalnie dla Ciebie

3D Mold Creator oferuje funkcje projektowania form, które znacznie skracają czas potrzebny na ich tworzenie, redukując go z godzin do minut. Oto najważniejsze z nich:

 • Dostosowany interfejs projektowania form, który umożliwia użytkownikom szybkie i też łatwe tworzenie modeli za pomocą intuicyjnych narzędzi projektowania form.
 • Możliwość weryfikacji szkicu i podcięć, aby upewnić się, że forma działa poprawnie i wyeliminować możliwość blokady formy.
 • Automatyczne i interaktywne generowanie linii podziału, powierzchni odcinających, powierzchni podziału oraz podziału formy.
 • Szybkie tworzenie rdzenia formy, wnęki, a także wkładek.
 • Możliwość eksportu komponentów formy do produkcji.

Dzięki tym specjalistycznym funkcjom masz narzędzia, które są zaprojektowane specjalnie dla Ciebie, aby zoptymalizować proces projektowania form i przyspieszyć wprowadzanie ich do produkcji.

3D Mold Creator

Odkryj inteligentny przepływ pracy przy projektowaniu form

Dzięki wbudowanej inteligencji przepływu pracy przy projektowaniu form, zapewnia interaktywne i satysfakcjonujące doświadczenie, które ma następujące korzyści:

 • Automatyczne prowadzenie użytkownika do kolejnych niezbędnych funkcji, które należy wykonać w procesie projektowania formy.
 • Zapewnienie zautomatyzowanych i interaktywnych przepływów pracy, przyspieszających proces projektowania form. Dzięki temu jedno środowisko modelowania oszczędza czas.
 • Wyświetlanie inteligentnych komunikatów, informujących o pominięciu kroku w procesie i oferujących szybki dostęp do jego ukończenia.
 • Pomoc nowym użytkownikom w tworzeniu oprzyrządowania do form i przyspieszenie procesu projektowania dla doświadczonych użytkowników.

Dzięki inteligentnemu przepływowi pracy możesz cieszyć się bardziej płynnym procesem projektowania form, który jest zarówno efektywny dla nowych użytkowników, jak i przyspiesza działanie doświadczonych projektantów.

3D Mold Creator

Efektywny operator

Rozwiązania oparte na chmurze 3DEXPERIENCE Works doskonale współpracują, usprawniając zarządzanie danymi i współpracę całego zespołu. Oto korzyści, które oferują:

 • Przejrzysta komunikacja i przyspieszenie współpracy z producentami części, umożliwiające rozwiązywanie problemów jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.
 • Zapewnienie zintegrowanego i łatwego w użyciu procesu, automatycznego zarządzania danymi, wbudowanej kontroli wersji i możliwości rozgałęziania.
 • Zarządzanie cyklem życia różnych rodzajów treści, w tym plików projektowych 3D i modeli symulacyjnych.
 • Centralne przechowywanie wszystkich danych projektowych w bezpiecznej lokalizacji w chmurze. To pozwala na redukcję kosztów związanych z infrastrukturą IT i konserwacją oprogramowania.

Dzięki tym możliwościom, jako operator, możesz efektywnie zarządzać projektem, zapewniając płynną współpracę z producentami części oraz bezpieczne i scentralizowane przechowywanie wszystkich danych projektowych.

Interfejs

Broszury 3D Mold Creator

Połącz swoje zespół, dane i procesy w jednym miejscu w chmurze!

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki nowemu opartemu na przeglądarce rozwiązaniu do projektowania 3D i zarządzania cyklem życia.

3D Mold Creator

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.