3DEXPERIENCE

Jedna platforma, nieograniczone możliwości

3DEXPERIENCE (3DX) to nowoczesna platforma biznesowa, która zapewnia organizacjom holistyczną wizję ich działalności biznesowej i ekosystemu w czasie rzeczywistym. Ta innowacyjna platforma integruje ludzi, pomysły, dane i rozwiązania w jednym środowisku, stymulując rozwój firm o różnej skali – od początkujących startupów po duże korporacje, poprzez rewolucyjne podejście do innowacji, produkcji i handlu.

3DEXPERIENCE

Platforma działa jako centralne źródło danych, która zakotwicza procesy oparte na wynikach i rejestruje wszystkie działania w jednym miejscu. W bezpieczny sposób łączy osoby, zespoły, działy i zewnętrznych współpracowników, którzy wspólnie pracują nad przekształcaniem pomysłów w innowacyjne produkty, usługi i doświadczenia., która zakotwicza procesy oparte na wynikach i rejestruje wszystkie działania w jednym miejscu. W bezpieczny sposób łączy osoby, zespoły, działy i zewnętrznych współpracowników, którzy wspólnie pracują nad przekształcaniem pomysłów w innowacyjne produkty, usługi i doświadczenia.

Poznaj różnice, dzięki którym platforma 3DEXPERIENCE jest wyjątkowa

3DEXPERIENCE

Unikalne środowisko

Platforma 3DEXPERIENCE integruje cały ekosystem organizacji, obejmujący ludzi, pomysły, dane i procesy, za pośrednictwem jednego środowiska. Działa poprzez wykorzystanie wspólnego modelu danych i ontologii, co umożliwia łączenie wiedzy i know-how z różnych dziedzin, tworząc jednocześnie jedną, niezmienną wersję prawdy. Jako centralne środowisko współpracy, platforma umożliwia bezpieczną kooperację w czasie rzeczywistym pomiędzy wszystkimi uczestnikami, niezależnie od urządzenia, na którym pracują. Zapewnia ona użytkownikom intuicyjne i szybkie doświadczenie, podobne do korzystania z Internetu, bez względu na to, czy są to osoby, zespoły czy działy, nawet jeśli znajdują się w różnych lokalizacjach.

3DEXPERIENCE

Doświadczenie wirtualnego bliźniaka

Platforma 3DEXPERIENCE daje firmom możliwość tworzenia oraz wizualizacji wirtualnych bliźniaków produktów, procesów i operacji. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorstwa są w stanie reprezentować skomplikowane systemy, takie jak samochody, miasta czy serca ludzkie, korzystając z zaawansowanego modelowania, symulacji, uczenia maszynowego i współpracy. Dzięki doświadczeniu wirtualnego bliźniaka, które jest napędzane przez platformę 3DEXPERIENCE, firmy mogą stworzyć zamkniętą pętlę między światem wirtualnym, a rzeczywistym, umożliwiając badanie różnych możliwości i scenariuszy.

3DEXPERIENCE

Zrównoważona innowacja

Platforma 3DEXPERIENCE umożliwia jednostkom kreatywność wizualizacji, projektowania i testowania nowatorskich produktów, materiałów oraz procesów, które są niezbędne w dążeniu do bardziej zrównoważonej gospodarki przyszłości. Poprzez tę platformę, firmy mogą przeobrazić swój sposób tworzenia wartości, przechodząc od prostego produktu do świadczenia pełnego doświadczenia, co pozwala na wprowadzanie radykalnie nowych, zrównoważonych innowacji i minimalizowanie emisji. Platforma ta przekształca współpracę oraz relacje między sprzedawcami, nabywcami oraz klientami, mając na celu osiągnięcie zrównoważonego rozwoju.

3DEXPERIENCE

Oparta na chmurze

Dzięki platformie 3DEXPERIENCE Cloud, firmy mogą uwolnić się od ograniczeń związanych z infrastrukturą IT i zintegrować wszystkie aspekty swojej działalności na jednej, opartej na chmurze platformie. Ta platforma zapewnia natychmiastowy dostęp do najnowszego katalogu aplikacji i usług online, umożliwiając współpracę z zespołami, klientami i współpracownikami zewnętrznymi. Dzięki platformie 3DEXPERIENCE Cloud firmy, niezależnie od swojej wielkości, mogą szybciej wprowadzać innowacje i doświadczenia na rynek, korzystając z sprawdzonych procesów opartych na wynikach.

3DEXPERIENCE

Marketplace

Platforma 3DEXPERIENCE łączy firmy z ekosystemem dostawców usług przemysłowych. Dzięki 3DEXPERIENCE Marketplace projektanci i inżynierowie znajdują dostępne komponenty 3D oferowane przez wykwalifikowanych dostawców z obszernego katalogu milionów części. Mogą również przesyłać projekty i uzyskiwać wyceny swoich projektów produkcyjnych, zmniejszając tarcie po drodze lub zatrudniać ekspertów technicznych specjalizujących się w digitalizacji, projektowaniu i certyfikacji produktów.

OFERTA

WYGODNY DOSTĘP I WSPÓŁDZIELENIE 3dexperience draftsight

3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

Twórz rysunki 2D poprzez oprogramowanie do projektowania CAD 2D online umożliwiające zarządzanie danymi i współpracę w chmurze.

POZNAJ OFERTĘ
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Poznaj połączenie wiodącego w branży rozwiązania SOLIDWORKS® 3D CAD z platformą 3DEXPERIENCE, pojedynczym środowiskiem rozwoju produktu opartym na chmurze.

POZNAJ OFERTĘ
SOLIDWORKS CLOUD

SOLIDWORKS CLOUD

Poznaj wydajne narzędzia do projektowania dostępne w ramach opartej na chmurze platformy 3DEXPERIENCE przeznaczonej do opracowywania produktów.

POZNAJ OFERTĘ
WSZYSTKIE

Projektowanie i inżynieria

3DEXPERIENCE

CATIA, będąca częścią platformy 3DEXPERIENCE w chmurze, zapewnia firmom różnej wielkości możliwość osiągnięcia doskonałości inżynieryjnej za pomocą potężnego zestawu narzędzi społecznościowych i współpracujących do modelowania i symulacji 3D. Dzięki niej firmy mogą modelować produkty w dowolnej skali, umożliwiając inżynierom, projektantom i współpracownikom łatwe wyobrażenie sobie, zdefiniowanie i kształtowanie produktów w wirtualnym środowisku przed przejściem do etapu tworzenia prototypu.

 

Potężne funkcje 3DEXPERIENCE CATIA w chmurze pozwalają przyspieszyć proces innowacji, szybko wprowadzać produkty na rynek i osiągnąć sukces na konkurencyjnym rynku. Dzięki temu możesz pozbyć się trudności i ryzyka związanego z tworzeniem kopii zapasowych, aktualizacją oprogramowania i kosztowną infrastrukturą IT, skupiając się na tym, co naprawdę ważne dla Twojej działalności.

Projektowanie - SOLIDWORKS

3D CREATOR 3dexperience cwsystems

3D Creator

Projektuj mechanicznie w chmurze, dowiedz się jak działa system CAD oparty na przeglądarce internetowej.

POZNAJ OFERTĘ
3DEXPERIENCE

3D Mold Creator

Poznaj zintegrowane i zautomatyzowane środowisko do projektowania form wtryskowych bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

POZNAJ OFERTĘ
3drender-cwsystems

3D Render

Z łatwością twórz i udostępniaj wysokiej jakości, fotorealistyczne renderingi, wykorzystując moc chmury poprzez platformę 3DEXPERIENCE.

POZNAJ OFERTĘ
3D Sculptor 3dexperience cwsystems

3D Sculptor

Projektuj złożone kształty organiczne i powierzchnie w chmurze, dowiedz się jak działa system CAD oparty na przeglądarce internetowej.

POZNAJ OFERTĘ
3D SheetMetal Creator rola 3dexperience

3D SheetMetal Creator

Twórz gotowe do produkcji części z blachy, dzięki systemowi CAD opartemu na chmurze, dostępnemu poprzez przeglądarkę internetową.

POZNAJ OFERTĘ
solidworks-3d-structure-creator-hero

3D Structure Creator

Projektuj konstrukcje spawane przygotowane do produkcji za pomocą wydajnego, intuicyjnego oraz opartego na przeglądarce rozwiązania.

POZNAJ OFERTĘ
3DEXPERIENCE

Collaborative Designer for SOLIDWORKS

Połącz oprogramowanie SOLIDWORKS CAD z chmurą 3DEXPERIENCE, aby usprawnić współpracę i przyspieszyć rozwój produktu.

POZNAJ OFERTĘ
drafter-3dexperience-cwsytems

Drafter

Sprawnie twórz i uszczegóławiaj rysunki 2D z modeli 3D, przyspieszając proces od projektu do produkcji.

POZNAJ OFERTĘ
solidworks-cloud-offer-cwsystems

Manufacturing Definition Creator

Definiuj i przekazuj specyfikacje projektowe na modelach 3D, łatwo tworząc z nich rysunki 2D bezpośrednio z przeglądarki.

POZNAJ OFERTĘ
WSZYSTKIE

Zarządzanie i współpraca

3DEXPERIENCE

Zarządzaj tworzeniem produktów od wczesnego planowania, poprzez rozwój i ostateczną wersję. Przyspiesz współpracę między zespołami i rozwój produktów w pełni połączonym środowisku online, w którym pojedyncza, wspólna definicja produktu zapewnia zespołom zawsze dostęp do aktualnych informacji i pracę nad nimi.

Zarządzanie - ENOVIA

3DEXPERIENCE

3D Product Architect

Wizualizuj, eksploruj, twórz cyfrowe modele struktur bądź modyfikacje multi-CAD.

POZNAJ OFERTĘ
COLLABORATIVE BUSINESS INNOVATOR CWSystems

3DSwymer - Collaborative Business Innovator

Zapewnij aplikacje i usługi niezbędne do współpracy zespołu procesu projektowego poprzez swobodną komunikację.

POZNAJ OFERTĘ
COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR CWSystems

Collaborative Industry Innovator

Zapewnij swojemu zespołowi pracę w chmurze 3DEXPERIENCE® wraz z dostępnymi narzędziami do zarządzania, projektowania produktów, wykonywania analiz inżynierskich.

POZNAJ OFERTĘ
3DEXPERIENCE

Product Release Engineer

Zarządzaj razem z zespołem definicją produktu – od wczesnego etapu do końcowej walidacji

POZNAJ OFERTĘ
Project Planner

Project Planner

Zoptymalizuj zarządzanie projektami na jednej platformie, z jednym planem pracy, dostępnym dla Twojego zespołu w dowolnym miejscu i czasie w chmurze.

POZNAJ OFERTĘ
Social Business Analyst

Social Business Analyst

Wykorzystaj wiedzę branżową, aby sprawniej podejmować odpowiednie decyzje.

POZNAJ OFERTĘ
WSZYSTKIE

Symulacja

3DEXPERIENCE

Przyspiesz proces oceny wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa materiałów i produktów przed przystąpieniem do tworzenia fizycznych prototypów. Zintegruj technologie symulacyjne, w tym struktury, płyny, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, akustykę i aplikacje strukturalne, z codziennymi czynnościami związanymi z projektowaniem produktów.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.