3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Poznaj połączenie wiodącego w branży rozwiązania SOLIDWORKS® 3D CAD z platformą 3DEXPERIENCE, pojedynczym środowiskiem rozwoju produktu opartym na chmurze.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems - polaczenie w chmurze

POŁĄCZENIE W CHMURZE

Bezpieczny zapis i przechowywanie wszystkich danych na platformie 3DEXPERIENCE umożliwia zespołom projektowym i inżynierskim uzyskiwać dostęp do informacji o produktach, mogą również nimi zarządzać w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia. Pozwala to współpracować w czasie rzeczywistym pomiędzy działami czy całym ekosystemem biznesowym, w tym z klientami, partnerami czy dostawcami.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

Nowe role dodane do Twojego konta bezproblemowo ze sobą współpracują i zapewniają spójne środowisko użytkownika, przez co można projektować, wytwarzać, symulować swoje produkty w jednym miejscu. Zarządzanie licencjami również jest uproszczone, dzięki możliwości monitorowania użytkowania, zarządzania dostępami czy przypisywaniu i usuwaniu licencji z jednego administracyjnego pulpitu nawigacyjnego.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems - wdrożenie w chmurze

WDROŻENIE W CHMURZE

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS uruchamiany jest z poziomu przeglądarki. Pierwsze uruchomienie spowoduje automatyczną instalację SOLIDWORKS lokalnie na komputerze. Dlatego zawsze korzystasz z najnowszej wersji, a także aktualizacji Service Pack i nie musisz pamiętać, aby zrobić to ręcznie, tak jak w przypadku wersji desktop. To znacznie upraszcza środowisko CAD w firmie, gdzie nie każdy użytkownik posiada uaktualnienie oprogramowania. Co więcej, nowe ulepszenia umożliwiają użytkownikowi pracę w trybie offline.

Korzyści

Mozliwosci 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

MOŻLIWOŚCI

Renomowane możliwości SOLIDWORKS 3D CAD

Bezpieczenstwo 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne zarządzanie danymi w chmurze

wydajnosc 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

WYDAJNOŚĆ

Wydajniejsza współpraca z członkami zespołu, klientami i dostawcami

Dostęp 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

DOSTĘP

Dostęp do danych z każdego miejsca, urządzenia i o każdym czasie

Wdrożenie 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

WDROŻENIE

Sprawniejsze i prostsze wdrożenie

Aktualizacje 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

AKTUALIZACJE

Aktualizacje są automatycznie instalowane podczas uruchamiania aplikacji

Skalowalność 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

SKALOWALNOŚĆ

Zredukowane obciążenia administracyjne oraz informatyczne

Rozwój 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

ROZWÓJ

Bezproblemowe rozszerzanie pakietu narzędzi

Dostępne role 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems - polaczenie w chmurze

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard

Pewne rozwiązanie SOLIDWORKS CAD 3D połączone z platformą 3DEXPERIENCE. Narzędzie to obejmuje modelowanie części i złożeń i tworzenie rysunków 2D, co zwiększa wydajność i automatyzację.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems - wdrożenie w chmurze

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional

Funkcje pakietu Standard wzbogacone o renderowanie fotorealistyczne, automatyczne szacowanie kosztów, inżynierię wsteczną, analizę tolerancji oraz automatyczne sprawdzanie projektów i rysunków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium

Opiera się na możliwościach pakietu Professional udoskonalone o projektowanie instalacji rur grubo- i cienkościennych, projektowanie prowadzenia wiązek przewodów i kabli oraz zaawansowane funkcje spłaszczania powierzchni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS SIMULATION CWSystems

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Simulation Designer

Ścisła integracja SOLIDWORKS Simulation z Platformą 3DEXPERIENCE pozwala przeprowadzać konstrukcyjną analizę statyczną, częstotliwościową, wyboczeniową, dynamiczną odpowiedź modalną oraz konstrukcyjno-termiczną analizę części i zespołów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
COLLABORATIVE BUSINESS INNOVATOR CWSystems

COLLABORATIVE BUSINESS INNOVATOR

Kluczowa rola dostępna na platformie 3DEXPERIENCE®. Zapewnia aplikacje i usługi niezbędne do współpracy zespołu procesu projektowego poprzez swobodną komunikację. Integruje wszystkie aspekty firmy w jednym miejscu, co zwiększa kooperację, usprawnia realizację oraz podnosi innowacje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR CWSystems

COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR

Zapewnia zespołom inżynierskim pracę w chmurze wraz z niezbędnym zestawem aplikacji do bezpiecznej i ustrukturyzowanej współpracy w czasie rzeczywistym nad danymi produktu. Dostarcza rozwiązania umożliwiające bezpieczne przechowywanie, organizowanie i zarządzanie treścią oraz wyszukiwanie właściwych danych do ponownego ich wykorzystania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
3D CREATOR 3dexperience cwsystems

3D CREATOR

Rola łącząca prostotę użytkowania z nowoczesną metodą projektowania poprzez współpracę w chmurze z poziomu przeglądarki internetowej. Umożliwia tworzenie parametrycznych 3D części i skomplikowanych złożeń na dowolnym urządzeniu. W uproszczeniu: jest to internetowa wersja pulpitu SOLIDWORKS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
3D Sculptor 3dexperience cwsystems

3D SCULPTOR

System CAD oparty na przeglądarce internetowej umożliwia generowanie organicznych kształtów oraz powierzchni za pomocą technologii modelowania podziałowego znacznie szybciej i łatwiej niż tradycyjne narzędzia parametryczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Możliwości

Poznaj funkcjonalności 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS. Elastyczne procesy projektowe i współpraca w czasie rzeczywistym.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

Zorganizowane dane w chmurze

Platforma oparta na chmurze i przeznaczona do współpracy umożliwia bezpieczne zarządzanie danymi i cyklem życia produktów. Przechowywanie wszystkich informacji odbywa się w scentralizowanej lokalizacji, dostęp do nich można uzyskać z dowolnego urządzenia bez konieczności instalacji. Możliwe jest zarządzanie cyklem życia danych CAD, modelami symulacji i dokumentacją w obrębie różnych dziedzin i aplikacji CAD. Kontrola poprawek pozwala na śledzenie problemów, zmian i tras oraz zredukowanie liczby sprzecznych wersji pochodzących od różnych współpracowników.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

Szeroki wachlarz możliwości

Proste generowanie złożonych modeli dla wielu branż przy wykorzystaniu specjalistycznych funkcji tj. arkusza blach, elementów odlewanych, konstrukcji spawanych, obróbki powierzchni, form wtryskowych, narzędzi, matryc, tworzyw sztucznych, prowadzenia kabli elektrycznych i wiązek przewodów itd. Tworzenie fotorealistycznych renderów i animacji odbywa się na podstawie własnych modeli 3D, co pozwala uzyskać informację zwrotną, a  następnie podejmować świadome decyzje projektów.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

Elastyczne projektowanie w chmurze

Proste wyszukiwanie optymalnej dystrybucji materiału przy użyciu funkcji Design Guidance pozwala poznać wymagania konstrukcyjne, wynikające ze zdefiniowanych obciążeń i ograniczeń przed utworzeniem geometrii. Dostępna jest, niemożliwa wcześnie, automatyzacja zadań – od tworzenia szkiców po wybór operacji i innych. Umożliwia to Design Assistant, mechanizm sztucznej inteligencji na platformie 3DEXPERIENCE.

Pakiety

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard CWSystems

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard

Przeznaczony dla projektantów i inżynierów, którzy potrzebują intuicyjnego i solidnego pakietu do projektowania w 3D, który będzie wspomagać ich innowacyjność.

Korzystając z tego pakietu możesz:

 • Tworzyć złożone modele 3D oraz rysunki techniczne 2D dla produkcji
 • Opanować specyficzne dla danej branży przepływy pracy dla blach, konstrukcji spawanych, form, komponentów z tworzyw sztucznych czy narzędzi i matryc
 • Zweryfikować zgodność z wymogami oraz działanie przed rozpoczęciem produkcji
 • Zarządzać podstawowymi aspektami okresu eksploatacji produktu bezpośrednio w programie do projektowania

Pakiet Standard zawiera:

 • 3D Creator
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard
 • Collaborative Industry Innovator
 • 3D Swymer
PORÓWNAJ PAKIETY
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional CWSystems

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional

Poszerza możliwości pakietu standard, co skraca czas wprowadzania produktu na rynek.

Korzystając z tego pakietu możesz:

 • Analizować projekt w oparciu o oszacowanie kosztów produkcji
 • Sprawdzić, czy nie występują błędy projektowe i wykryć wszelkie zakłócenia, by wyeliminować konieczność przeróbek podczas produkcji
 • Szybko ocenić możliwości produkcyjne swojego projektu, używając wymiarów i analizując tolerancje
 • Zastosować inżynierię wsteczną z zeskanowanych modeli siatek
 • Tworzyć fotorealistyczne obrazy i animacje swoich projektów do celów marketingowych

Pakiet Professional zawiera:

 • 3D Sculptor
 • 3D Creator
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional
 • Collaborative Industry Innovator
 • 3D Swymer
PORÓWNAJ PAKIETY
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium CWSystems

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium

Opiera się na możliwościach pakietu Professional z zaawansowanym spłaszczaniem powierzchni oraz funkcjami poprowadzenia kabli elektrycznych i rur, aby sprostać wyzwaniom projektowym w wielu branżach.

Korzystając z tego pakietu możesz:

 • Usprawnić projektowanie instalacji złożonych z rur grubościennych i cienkościennych, wykorzystując metodę „przeciągnij i upuść”, automatycznie dopasowanie rozmiaru komponentów oraz automatyczne wstawianie zgięć i kolanek do instalacji rur
 • Projektować systemy okablowania elektrycznego oraz trasy wiązek przewodów
 • Tworzyć rysunki techniczne wraz z pełnym wykazem materiałów, długościami cięć i dokumentacją dotyczącą produkcji wiązek przewodów
 • Trasować odcinki prostokątne i okrągłe
 • Określić początkowy rozmiar półfabrykatów elementów tekstylnych i metalowych, korzystając z zaawansowanych funkcji spłaszczania powierzchni

Pakiet Premium zawiera:

 • 3D Sculptor
 • 3D Creator
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Simulation Designer
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium
 • Collaborative Industry Innovator
 • 3D Swymer
PORÓWNAJ PAKIETY

Porównaj pakiety

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Standard

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Premium

PROJEKTOWANIE CAD 3D

Modelowanie części i złożeń
Obsługa wszystkich aspektów modelowania części i złożeń oraz przekształcanie pomysłów i koncepcji w wirtualne modele 3D

Projektowanie 2D
Tworzenie produkcyjnych wersji rysunków 2D, które są zawsze aktualne i czytelnie przedstawiają sposób produkcji i montażu projektów

Narzędzia zwiększające wydajność
Łatwe analizowanie, porównywanie i sprawdzanie projektów oraz tworzenie dotyczących ich raportów

Wielokrotne wykorzystywanie projektów i automatyzacja
Uproszczenie ponownego użycia istniejących danych projektowych z wykorzystaniem narzędzi do wyszukiwania, automatyzacji i konfiguracji, które pomagają przyspieszać tworzenie nowych projektów

Wykrywanie przenikania
Przed uruchomieniem produkcji należy sprawdzić w trybie 2D i 3D, czy części i złożenia pasują do siebie, dają się zmontować i działają prawidłowo

Kontrola technologiczności
Kontrola projektów pod kątem pochyleń, podcięć, grubości i wyrównania otworów na wczesnym etapie procesu opracowywania w celu eliminacji problemów przy uruchamianiu produkcji

Zaawansowany import/eksport plików CAD
Konwersja przychodzących danych CAD do formatu SOLIDWORKS 3D CAD i eksport danych SOLIDWORKS do innych aplikacji CAD przy użyciu ponad 30 konwerterów plików

Xtended Reality (XR) Exporter
Eksportowanie danych CAD na potrzeby prezentacji przy użyciu technologii AR, VR i w Internecie, przy zachowaniu geometrii, wyglądu, analiz ruchu, stanów wyświetlania itd.

Sprawdzanie zgodności ze standardami CAD (Design Checker)
Określanie standardów projektowych i sprawdzanie rysunków (lub modeli) pod kątem zgodności w celu tworzenia jednolitych projektów i dokumentacji

Automatyczna analiza stosów tolerancji (TolAnalyst™)
Automatyczne sprawdzanie wpływu tolerancji na części i złożenia w celu zapewnienia odpowiedniego dopasowania komponentów, a także weryfikacja schematów tolerancji przed wdrożeniem do produkcji.

Projektowanie pod kątem optymalizacji kosztów (SOLIDWORKS Costing)
Ciągła kontrola projektów pod kątem założeń budżetowych przy użyciu narzędzi do automatycznego szacowania kosztów, które są w pełni zintegrowane z rozwiązaniem 3D CAD

Inżynieria wsteczna (ScanTo3D)
Odtwarzanie projektów z możliwością importowania, edycji, recenzowania i tworzenia geometrii brył na podstawie zeskanowanych danych chmury punktów i siatki

Zaawansowane renderowanie fotorealistyczne
Łatwe tworzenie obrazów o jakości fotograficznej na podstawie modeli 3D na wczesnym etapie procesu projektowania w celu uzyskania informacji zwrotnych i podejmowania świadomych decyzji dotyczących projektu

Zaawansowane spłaszczanie powierzchni
Spłaszczanie złożonych, nierozwijalnych powierzchni, które zwykle występują w produktach wykonanych z materiałów włókienniczych, takich jak odzież, lub z cienkiej blachy, takich jak metalowe wytłoczki

Wyznaczanie trasy instalacji z rur grubo- i cienkościennych
Uproszczenie projektowania i tworzenia dokumentacji rur grubo- i cienkościennych dla szerokiej gamy systemów i zastosowań, w tym maszyn, systemów skidowych i instalacji rurowych w zakładach przetwórczych

Wyznaczanie przebiegu kabli elektrycznych i wiązek przewodów
Szybkie dodawanie kabli, przewodów i wiązek do projektu. Tworzenie rysunku spłaszczonych kabli i wiązek 3D wraz z listami przewodów, informacjami o połączeniach i zestawieniem materiałów

Wyznaczanie tras o przekrojach prostokątnych i innych
Wyznaczanie tras korytek i kanałów kablowych o przekrojach okrągłych i prostokątnych, przenośników, rynien do transportu materiałów oraz innych systemów

SYMULACJE

Analiza ruchu oparta na czasie
Realistyczna wizualizacja przechodzenia produktu przez cały cykl operacyjny, pomiar sił i obciążeń w projekcie oraz wykorzystywanie danych do prawidłowego doboru silników i zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktu, a także jego odpowiednich parametrów

Liniowa analiza statyczna części i złożeń
Obliczanie naprężeń i deformacji geometrii przy użyciu analizy metodą elementów skończonych (FEA) i wykonywanie liniowej analizy naprężeń w celu określenia reakcji części i złożeń

MODELOWANIE PARAMETRYCZNE W CHMURZE

Modelowanie parametryczne w chmurze
Tworzenie, przeglądanie i recenzowanie modeli 3D za pomocą intuicyjnego rozwiązania do modelowania parametrycznego, które bezproblemowo współpracuje z rozwiązaniem 3D CAD

MODELOWANIE SUB-D W CHMURZE

Modelowanie Sub-D w chmurze
Szybkie i łatwe tworzenie kształtów organicznych dzięki intuicyjnemu rozwiązaniu do modelowania, które bezproblemowo współpracuje z rozwiązaniem 3D CAD

ZARZĄDZANIE DANYMI I WSPÓŁPRACA W CHMURZE

Dostęp do danych w chmurze i funkcje zarządzania
Przechowywanie i współużytkowanie najnowszych informacji o projekcie produktu — a także funkcje dostępu i zarządzania — z centralnej, bezpiecznej lokalizacji

Zarządzanie cyklem życia produktów w chmurze
Zarządzanie cyklem życia każdego rodzaju treści, np. plików CAD, modeli symulacji i dokumentacji, w obrębie wielu dziedzin i rozwiązań CAD. Śledzenie problemów, zmian i tras oraz zmniejszanie liczby sprzecznych wersji pochodzących od różnych współpracowników dzięki kontroli poprawek

Współpraca w chmurze
Współpraca w czasie rzeczywistym za pomocą konfigurowalnych pulpitów nawigacyjnych, dostępu do społeczności, zarządzania zadaniami przy użyciu tablic kanban, strumieni aktywności, stałych połączeń wideo i czatów. Łatwe wyszukiwanie, wizualizowanie, przeglądanie i komentowanie
plików SOLIDWORKS i innych bezpośrednio w przeglądarce

Zarządzanie w chmurze
Monitorowanie wykorzystania licencji, zarządzanie członkami oraz przypisywanie i usuwanie licencji przy użyciu jednego pulpitu administracyjnego, co pozwala obniżyć koszty administracyjne. Łatwe zapewnianie aktualności rozwiązań i korzystanie z najnowszych ulepszeń produktów

SZKOLENIA I POMOC TECHNICZNA

Szkolenia i pomoc techniczna
Szybkie korzystanie z materiałów szkoleniowych w Internecie, dostęp do aktywnej społeczności, a także wsparcie lokalnego dystrybutora

Broszury 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Połącz swoje zespół, dane i procesy w jednym miejscu w chmurze!

Dowiedz się więcej o połączeniu wiodącego w branży rozwiązania SOLIDWORKS 3D CAD z platformą 3DEXPERIENCE – opartym na wirtualnym środowiskiem opracowywania produktów.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Interfejs

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę uruchomić SOLIDWORKS z tabletu lub telefonu?

ROZWIŃ

Nie, oprogramowanie SOLIDWORKS jest instalowane na komputerze, czyli potrzeba jednostki, która spełni wymagania do jego obsługi. Aplikacje tj. xDesign, xShape lub nawet xSheetMetal będą działać w przeglądarce i na dowolnym urządzeniu.

Czy 3DEXPERIENCE to to samo co SOLIDWORKS?

ROZWIŃ

Podstawowa funkcjonalność oraz idea projektowania pozostaje bez zmian, jednak istnieją niewielkie zmiany w sposobie projektowania części z konfiguracjami lub złożeń.

Wiele dodatków jakimi dysponuje SOLIDWORKS nie będzie dostępnych tj. SimulationXpress, FlowXpress lub Toolbox. Istnieje brak możliwości obsługi makr oraz dodatkowych narzędzi tj. SOLIDWORKS Inspection, SOLIDWORKS Composer czy nawet SOLIDWORKS Electrical. Produkty partnerskie są również niedostępne.

Jednakże praca w chmurze poprzez rolę 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS daje dostęp do nowej technologii projektowania oraz zarządzania danymi. Wszystkie dostępne pakiety obejmują rolę Collaborative Business Innovator oraz Collaborative Industry Innovator, co pozwala tworzyć indywidualne pulpity nawigacyjne do komunikacji wewnątrz firmy, a także różnych funkcjonalności do zarządzania projektem. Pakiet Professional i Premium obejmuje oprogramowanie SOLIDWORS Visualize, które również jest połączone z platformą 3DEXPERIENCE.

Co oznacza połączenie z chmurą?

ROZWIŃ

Wszystkie dane przechowywane przez SOLIDWORKS są przechowywane w chmurze na platformie 3DEXPERIENCE. Tam stają się zintegrowaną częścią procesów zarządzania danymi w chmurze. Pliki można później wyeksportować na dysk lokalny, ale główny magazyn danych znajduje się w chmurze. Dlatego do działania 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS wymagane jest połączenie internetowe.

Jak wygląda licencjonowanie 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS?

ROZWIŃ

Dostępne są 3 pakiety: Standard, Professional oraz Premium, które mają funkcjonalności odpowiednie do zwykłych licencji SOLIDWORKS.

Można użytkować licencje roczne i kwartalne. Istnieje również model zakupu wieczystego tj. to odbywa się normalnie przy zakupie licencji SOLIDWORKS, opłacana jest subskrypcja.

Dowiedz się więcej – TUTAJ.

Posiadam na komputerze SOLIDWORKS. Czy trzeba dokupić 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS do pracy na platformie?

ROZWIŃ

Nie. Aby móc korzystać z możliwości platformy posiadając już oprogramowanie SOLIDWORKS, nie trzeba dokupywać 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS. Wystarczy posiadać podstawowe rolę do użytkowania platformy oraz Collaborative Designer for SOLIDWORKS, w celu połączenia oprogramowania z platformą.

Co to jest rola Collaborative Designer for SOLIDWORKS?

ROZWIŃ

Zakupienie roli Collaborative Designer for SOLIDWORKS w połączeniu z już zainstalowanym oprogramowanie SOLIDWORKS pozwala na dostęp do wszystkich aplikacji przeznaczonych do zarządzania danymi w chmurze. Rola ta umożliwia połączenie SOLIDWORKS z platformą 3DEXPERIENCE. Pozwala na korzystanie z licencji sieciowych, wszystkich dodatków, makr, zapisywanie lokalnie plików, aby później przenieść je do platformy 3DEXPERIENCE. W niej natomiast będzie odbywał się cały proces współdzielenia danych, a także cały proces kontrolowania.

Posiadam SOLIDWORKS PDM. Czy warto przejść na platformę 3DEXPERIENCE?

ROZWIŃ

Jeśli w Twojej firmie występują rozproszone zespoły projektowe i zmagasz się z PDM, aby połączyć się z centralnym serwerem, narzędzia do zarządzania danymi rozwiążą wiele utrudnień. Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby wybrać odpowiednie rozwiązanie.

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.