Dodatek IMOLD

Dodatek IMOLD

Poznaj dodatek IMOLD, czyli kompleksowy zbiór narzędzi do projektowania form wtryskowych zintegrowany w środowisku SOLIDWORKS, zapewniający wydajną prace.

 

 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O dodatku

dodatek imold-cwsytems

IMOLD wykorzystujący przełomową technologię, jest w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS, przez co zapewnia najwydajniejszą pracę nad projektowaniem form wtryskowych. Dzięki zorientowaniu na proces technologii, użytkownik może tworzyć sprawnie produkcyjne projekty, a funkcja podglądu umożliwia jego weryfikacje na wczesnym etapie.

dodatek imold-cwsytems

Dzięki zautomatyzowanym i interaktywnym narzędziom dla takich operacji jak: generowanie linii podziałowej, podział powierzchni na matrycę i stempel czy projektowanie suwaków IMOLD oferuje wysoką funkcjonalność, niedostępną w innych systemach do projektowania form. Niezależnie od użycia standardowych czy własnych komponentów projektowych, IMOLD umożliwia zdefiniowanie nowych bibliotek komponentów, w celu wielokrotnego wykorzystania jako normalia zakładowe.

dodatek imold-cwsytems

Program jest oparty na doświadczeniu inżynierów, którzy zajmują się tego typu konstrukcjami, a w połączeniu z możliwościami SOLIDWORKS otrzymano w efekcie wysoce wydajną, prowadzącą krok po kroku przez tok opracowania, łatwą w obsłudze aplikację. IMOLD zapewnia szybki zwrot z inwestycji przy najniższych możliwych kosztach szkoleniowych oraz znacznie skraca czas projektowania formy, a co za tym idzie dostarczenia produktu końcowego na rynek. Rozwinięte narzędzia dla projektantów form pozwalają na automatyzację nawet najtrudniejszych i najbardziej żmudnych operacji.

Co ważne, dodatek IMOLD posiada status CERTIFIED Gold Product.

Funkcjonalności

Formularz kontaktowy

  czat
  ×

  Cześć!

  Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
  KLIKNIJ
  czat

  Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.