Symulacje – SIMULIA

Od fizycznych prototypów do zrównoważonych innowacji opartych na symulacji

Symulacja projektowa i inżynierska ujawnia zachowanie rzeczywistych produktów w świecie wirtualnym przy użyciu naukowej technologii multidyscyplinarnej. Poprzez przeprowadzenie multidyscyplinarnej symulacji, badanie i optymalizacja projektu zapewniają wgląd w proces projektowania produktu, co prowadzi do skrócenia cyklu rozwoju i podejmowania lepszych decyzji projektowych, które spełniają wszystkie wymagania.

Symulacje – SIMULIA

Multidyscyplinarna technologia modelowania i symulacji

Dassault Systèmes oferuje wiodącą w branży technologię symulacji, która obejmuje dyscypliny fizyczne, takie jak analiza strukturalna, elektromagnetyka, obliczeniowa dynamika płynów, dynamika wielu ciał i wibroakustyka. Wszystkie nasze rozwiązania programowe są oparte na dobrze ugruntowanych technologiach, które są stale ulepszane, aby utrzymać się w czołówce symulacji dla nauki i inżynierii. Zostały one zastosowane i zatwierdzone przez tysiące użytkowników.

Rozwiązania symulacyjne dla projektowania i inżynierii na platformie 3DEXPERIENCE napędzają innowacje

Role symulacyjne na platformie 3DEXPERIENCE - SIMULIA

Symulacje – SIMULIA

3D Motion Creator

Projektuj i weryfikuj skomplikowane trajektorie ruchów produktów za pomocą zaawansowanego środowiska symulacji kinematycznej i dynamicznej dostępnego w przeglądarce.

POZNAJ OFERTĘ
Symulacje – SIMULIA

Structural Designer

Powiększ efektywność procesu projektowania produktu poprzez dokładną analizę naprężeń, odkształceń, częstotliwości drgań własnych oraz temperatury w kontrolowanych warunkach środowiskowych.

POZNAJ OFERTĘ
WSZYSTKIE
czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.