Od projektowania i inżynierii produktu po myślenie doświadczalne

Projektowanie – SOLIDWORKS

Proces rozwoju produktów staje się coraz bardziej skomplikowany, gdyż klienci oczekują doskonałej funkcjonalności, wydajności, jakości oraz zgodności ze standardami ochrony środowiska. Projektowanie i inżynieria wymagają innowacyjnych narzędzi do modelowania, które umożliwiają wczesne uwzględnienie kluczowych czynników, takich jak jakość i wydajność, podczas procesu rozwoju produktu.

Projektowanie – SOLIDWORKS

Dzięki połączeniu cyfrowego prototypowania z symulacją i analizą, inżynierowie tworzą i analizują produkty, które są stale rozwijane w różnych środowiskach operacyjnych. Firmy muszą mieć pełną kontrolę nad wszystkimi interakcjami, aby szybko oceniać prośby o zmiany i skutecznie opracowywać nowe produkty. Wymaga to współpracy międzydyscyplinarnej, a także ustrukturyzowanego podejścia do inżynierii systemów.

Projektowanie – SOLIDWORKS

Przez zastosowanie wirtualnego projektowania produktu, inżynierowie mogą tworzyć modele i przeprowadzać analizy, które odzwierciedlają rzeczywiste produkty. To umożliwia im ocenę różnych scenariuszy, identyfikację potencjalnych problemów, a także optymalizację projektu jeszcze przed stworzeniem fizycznego prototypu. Wirtualny bliźniak produktu jest narzędziem, które pozwala na ścisłą kontrolę nad rozwojem produktu oraz umożliwia szybką reakcję na zmieniające się wymagania i potrzeby rynku.

Projektowanie – SOLIDWORKS

Przedsiębiorstwa, które pragną być konkurencyjne, muszą stosować strukturalne podejście do zarządzania inżynierią systemów. Oznacza to koordynację działań między różnymi dyscyplinami, jak projektowanie, inżynieria, produkcja i logistyka, aby zapewnić płynny i skuteczny proces rozwoju produktu. Działania te powinny być poparte odpowiednimi narzędziami i systemami, które umożliwiają przepływ informacji, analizę danych, a także ścisłą kontrolę nad wszystkimi etapami rozwoju produktu.

Rozwiązania 3DEXPERIENCE umożliwiają zrównoważone innowacje

Projektowanie - SOLIDWORKS

3D CREATOR 3dexperience cwsystems

3D Creator

Projektuj mechanicznie w chmurze, dowiedz się jak działa system CAD oparty na przeglądarce internetowej.

POZNAJ OFERTĘ
Projektowanie – SOLIDWORKS

3D Mold Creator

Poznaj zintegrowane i zautomatyzowane środowisko do projektowania form wtryskowych bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

POZNAJ OFERTĘ
3drender-cwsystems

3D Render

Z łatwością twórz i udostępniaj wysokiej jakości, fotorealistyczne renderingi, wykorzystując moc chmury poprzez platformę 3DEXPERIENCE.

POZNAJ OFERTĘ
3D Sculptor 3dexperience cwsystems

3D Sculptor

Projektuj złożone kształty organiczne i powierzchnie w chmurze, dowiedz się jak działa system CAD oparty na przeglądarce internetowej.

POZNAJ OFERTĘ
3D SheetMetal Creator rola 3dexperience

3D SheetMetal Creator

Twórz gotowe do produkcji części z blachy, dzięki systemowi CAD opartemu na chmurze, dostępnemu poprzez przeglądarkę internetową.

POZNAJ OFERTĘ
solidworks-3d-structure-creator-hero

3D Structure Creator

Projektuj konstrukcje spawane przygotowane do produkcji za pomocą wydajnego, intuicyjnego oraz opartego na przeglądarce rozwiązania.

POZNAJ OFERTĘ
Projektowanie – SOLIDWORKS

Collaborative Designer for SOLIDWORKS

Połącz oprogramowanie SOLIDWORKS CAD z chmurą 3DEXPERIENCE, aby usprawnić współpracę i przyspieszyć rozwój produktu.

POZNAJ OFERTĘ
drafter-3dexperience-cwsytems

Drafter

Sprawnie twórz i uszczegóławiaj rysunki 2D z modeli 3D, przyspieszając proces od projektu do produkcji.

POZNAJ OFERTĘ
solidworks-cloud-offer-cwsystems

Manufacturing Definition Creator

Definiuj i przekazuj specyfikacje projektowe na modelach 3D, łatwo tworząc z nich rysunki 2D bezpośrednio z przeglądarki.

POZNAJ OFERTĘ
WSZYSTKIE
czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.