Social Business Analyst

Social Business Analyst

Wykorzystaj wiedzę branżową, aby sprawniej podejmować odpowiednie decyzje.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

O Social Business Analyst

Social Business Analyst

Otrzymuj aktualne informacje

Bycie na bieżąco z trendami i nowościami w branży jest czasochłonne, natomiast zdobywanie wiedzy potrzebnej do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych jest trudne. Otrzymaj kluczowe odpowiedzi na pytania biznesowe, korzystając z aktualnych danych, aby osiągnąć zadowalające rezultaty.

 

Social Business Analyst

Tworzenie nowatorskich i różnorodnych produktów wymaga zrozumienia preferencji docelowych rynków, potrzeb klientów, obserwacji konkurencji, a także trendów panujących w danej branży. To może być niełatwe, gdy miliardy ludzi na całym globie korzystają z mediów społecznościowych do natychmiastowego dzielenia się swoimi opiniami. Popraw efektywność podejmowania decyzji biznesowych dotyczących zarządzania produktami, marketingu czy też sprzedaży. A wszystko to dzięki zaawansowanemu rozwiązaniu analizy treści i rynku dostępnemu w chmurze.

Korzyści

Dowiedz się, jak rozwiązanie 3DEXPERIENCE Business Intelligence może Ci pomóc:

Funkcje Social Business Analyst

Interfejs

Broszury Social Business Analyst

Połącz swoje zespół, dane i procesy w jednym miejscu w chmurze!

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki nowemu opartemu na przeglądarce rozwiązaniu do projektowania 3D i zarządzania cyklem życia.

Broszury Social Business Analyst

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.