Dodatek BlachSOLID

Dodatek BlachSOLID

Poznaj dodatek BlachSOLID dla SOLIDWORKS 3D CAD wspomagający pracę przy szacowaniu oraz kontroli kosztów części z blachy na etapie projektowania.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O dodatku

blachsolid-solidworks-cwsystems

Dodatek BlachSOLID jest całkowicie zintegrowany z SOLIDWORKS, a jego głównym zadaniem jest wspomaganie pracy użytkownika podczas szacowania oraz weryfikacji kosztów wytwarzania na etapie projektowania części blaszanych w oprogramowaniu SW CAD 3D. Kalkulacja komponentów jest prosta, a wyniki wiarygodne dzięki temu, że narzędzie zostało stworzone przez specjalistów z branży pracującymi na co dzień w środowisku SOLIDWORKS.

blachsolid-solidworks-cwsystems

Narzędzie BlachSOLID pobiera z modelu wszystkie niezbędne dane tj. obróbka blach np. formowanie blach, cięcie, wykrawanie, gięcie itp., powłoki blach np. powłoki ochronne i dekoracyjne, powłoki funkcjonalne i inne. Dzięki temu umożliwia konstruktorom czy technologom wykorzystywać informacje zawarte w modelu części zamodelowanej za pomocą narzędzi „Arkusz blachy” do wyceny kosztów materiału, wytwarzania lub zabezpieczenia projektowanego detalu.

Co ważne, dodatek BlachSolid posiada status CERTIFIED Solution Partner.

blachsolid-solidworks-cwsystems

Szacowanie kosztów z wykorzystaniem BlachSOLID sprowadza się do zdefiniowania typu materiału, wyboru operacji rozkroju modelu i wielkości produkcji. Następnie po wytypowaniu odpowiedniego kalkulatora, jego uzupełnieniu informacjami składowymi kosztu i danymi pobranymi bezpośrednio z modelu 3D części, można zapisać kalkulację na Liście kosztów. BlachSOLID posiada następujące kalkulatory: Materiał; Laser; Cięcie tech.; Wykrawanie; Zaginanie; Malowanie; Zabezpieczenie: cynkowanie, galwanizowanie, chromowanie, piaskowanie, czernienie; Dodatkowe koszty.

Funkcjonalności

Poznaj usprawnienia kosztorysowania dodatku BlachSOLID wspomagające pracę użytkownika w środowisku SOLIDWORKS 3D CAD.

Interfejs

mateusz ryczek cadworks systems

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Przetestuj dodatek BlachSOLID dla SOLIDWORKS 3D CAD i poznaj więcej możliwości.

Wypełnij formularz

  czat
  ×

  Cześć!

  Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
  KLIKNIJ
  czat

  Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.