SOLIDWORKS CLOUD

SOLIDWORKS CLOUD

Poznaj wydajne narzędzia do projektowania dostępne w ramach opartej na chmurze platformy 3DEXPERIENCE przeznaczonej do opracowywania produktów.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O SOLIDWORKS Cloud

SOLIDWORKS CLOUD

Nowa generacja rozwiązań do projektowania oraz zarządzania cyklem życia produktów, opracowanych przez ten sam zespół, który stworzył SOLIDWORKS ®. Oferta SOLIDWORKS Cloud łączy sprawdzone narzędzia, które usprawniają prace zespołu z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu za pomocą przeglądarki internetowej.

SOLIDWORKS CLOUD

SOLIDWORKS Cloud to zestaw dziewięciu potężnych aplikacji projektowych nowej generacji, działających poprzez platformę 3DEXPERIENCE w chmurze, tworząc kompletne rozwiązanie do projektowania produktów. Nie martw się kosztownym wdrożeniem IT, od teraz to narzędzia skalują się wraz z rozwojem Twojej firmy.

solidworks-cloud-offer-cwsystems

Projektuj w chmurze

Dzięki intuicyjnym aplikacjom zorientowanym na zadania, możesz tworzyć projekty mechaniczne, duże złożenia, struktury ramowe, konstrukcje blaszane, rysunki 2D, adnotacje 3D, fotorealistyczne renderingi czy dokumentację produktu. Wbudowane funkcje administrowania danymi oraz cyklem życia produktu w chmurze umożliwiają bezproblemowo zarządzać informacjami o produkcie z dowolnego urządzenia, co pozwala skupić się na procesie od projektowania, aż po produkcję.

SOLIDWORKS CLOUD

SW Cloud umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym pomiędzy działami czy całym ekosystemem biznesowym, w tym z klientami, partnerami czy dostawcami. W miarę rozwoju firmy, a także jej potrzeb możesz dodawać nowe narzędzia, które ze sobą nie kolidują, a bezproblemowo się uzupełniają i zapewniają spójne środowisko dla użytkownika. Pozwala to projektować, weryfikować oraz zarządzać rozwojem swoich produktów w jednym miejscu na platformie.

Korzyści

Mozliwosci 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

MOŻLIWOŚCI

Renomowane możliwości CAD

Bezpieczenstwo 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne zarządzanie danymi w chmurze

wydajnosc 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

WYDAJNOŚĆ

Wydajniejsza współpraca z członkami zespołu, klientami i dostawcami

Dostęp 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

DOSTĘP

Dostęp do danych z każdego miejsca, urządzenia i o każdym czasie

Wdrożenie 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

WDROŻENIE

Sprawniejsze i prostsze wdrożenie bez ponoszenia kosztów związanych z infrastrukturą IT

Aktualizacje 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

AKTUALIZACJE

Aktualizacje są automatycznie instalowane podczas uruchamiania aplikacji

Skalowalność 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

SKALOWALNOŚĆ

Zredukowane obciążenia administracyjne oraz informatyczne

Rozwój 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS CWSystems

ROZWÓJ

Bezproblemowe rozszerzanie pakietu narzędzi

Dostępne role SOLIDWORKS Cloud

COLLABORATIVE BUSINESS INNOVATOR CWSystems

Collaborative Business Innovator | Współpraca

Kluczowa rola dostępna na platformie 3DEXPERIENCE®. Zapewnia aplikacje i usługi niezbędne do współpracy zespołu procesu projektowego poprzez swobodną komunikację. Integruje wszystkie aspekty firmy w jednym miejscu, co zwiększa kooperację, usprawnia realizację oraz podnosi innowacje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR CWSystems

Collaborative Industry Innovator | Cykl życia i zarządzanie danymi

Zapewnia zespołom inżynierskim pracę w chmurze wraz z niezbędnym zestawem aplikacji do bezpiecznej i ustrukturyzowanej współpracy w czasie rzeczywistym nad danymi produktu. Dostarcza rozwiązania umożliwiające bezpieczne przechowywanie, organizowanie i zarządzanie treścią oraz wyszukiwanie właściwych danych do ponownego ich wykorzystania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
3D CREATOR 3dexperience cwsystems

3D Creator | Projektowanie parametryczne

Rola łącząca prostotę użytkowania z nowoczesną metodą projektowania poprzez współpracę w chmurze z poziomu przeglądarki internetowej. Umożliwia tworzenie parametrycznych 3D części i skomplikowanych złożeń na dowolnym urządzeniu. W uproszczeniu: jest to internetowa wersja pulpitu SOLIDWORKS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
3D Sculptor 3dexperience cwsystems

3D Sculptor | Swobodne projektowanie

System CAD oparty na przeglądarce internetowej umożliwia generowanie organicznych kształtów oraz powierzchni za pomocą technologii modelowania podziałowego znacznie szybciej i łatwiej niż tradycyjne narzędzia parametryczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SOLIDWORKS CLOUD

3D SheetMetal Creator | Projektowanie blach

Intuicyjna rola, oparta na przeglądarce, oferująca możliwości asocjacyjnego, parametrycznego projektowania arkuszy blach w celu budowania komponentów, złożeń czy obudów. Przeznaczona dla inżynierów, mechaników, projektantom, producentom blach, kierownikom hal produkcyjnych czy konsultantom ds. rozwoju produktu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SOLIDWORKS CLOUD

3D Structure Creator | Konstrukcje spawane

Zapewnia tworzenie gotowych do produkcji projektów struktur za pomocą prostego w użyciu rozwiązania opartego na przeglądarce. Umożliwia modelowanie 3D ze wszystkimi niezbędnymi elementami do projektowania konstrukcji i ram, wraz z dedykowanym interfejsem i zestawem funkcji dostosowanym do projektantów, inżynierów i producentów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
solidworks-cloud-offer-cwsystems

Manufacturing Definition Creator | Dokumentacja techniczna

W jednym zintegrowanym rozwiązaniu łączy możliwości oparte na modelach i rysunkach. Umożliwia definiowanie i komunikowanie specyfikacji projektowych modeli 3D, z których w prosty sposób można tworzyć rysunki 2D bezpośrednio z przeglądarki. Zapewnia to elastyczność nowej generacji, pozwalając wybrać najlepszy wydruk dla danego zadania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SOLIDWORKS CLOUD

3D Render | Rendering

Pozwala z łatwością tworzyć i udostępniać fotorealistyczne renderingi produktu, w celu promocji projektu, dostarczając przy tym ciekawą zawartość angażująca klientów. Wykorzystując w pełni skalowalną infrastrukturę chmury, aplikacja ta rozszerza wartość projektowania produktów CAD na marketing, sprzedaż oraz obsługę posprzedażową.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
drafter-3dexperience-cwsytems

Drafter | Rysunki dla produkcji

Rola ta umożliwia sprawne generowanie, uszczegółowianie rysunków 2D z modeli 3D oraz komunikowanie, w jaki sposób projekt musi zostać wyprodukowany. Korzystanie z kompleksowego zestawu narzędzi Drafter do wymiarowania, tolerancji i adnotacji przyspiesza proces opracowywania produktu, znacznie skracając czas od projektu do produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Możliwości

Poznaj funkcjonalności SOLIDWORKS Cloud. Elastyczne procesy projektowe i współpraca w czasie rzeczywistym, dzięki dziewięciu aplikacjom projektowym nowej generacji.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
3dexperience-3dcreator-xdesign-cwsystems

Zaawansowane - Modelowanie parametryczne i podziałowe w chmurze z projektowaniem 3D nowej generacji

Oferta SOLIDWORKS Cloud zapewnia proste tworzenie koncepcyjnych i szczegółowych projektów komponentów oraz zespołów o dowolnej złożoności, korzystając z elastycznych przepływów pracy oraz wbudowanej inteligencji. Korzystanie z intuicyjnej interakcji push-pull pozwala sprawnie generować złożone powierzchnie, aby kształtować swój projekt i automatycznie przekształcać powierzchnie podziału na geometrię po zakończeniu.

SOLIDWORKS CLOUD

Design Assistant, silnik sztucznej inteligencji na platformie 3DEXPERIENCE, pozwala automatyzować zadania – od szkicowania po wybór funkcji i wiele więcej. Narzędzia te umożliwiają wczesne zapoznanie się z wymaganiami konstrukcyjnymi wynikającymi z określonych obciążeń oraz ograniczeń przed utworzeniem geometrii, aby łatwo zbadać optymalny rozkład materiałów. Istnieje możliwość szybkiej iteracji i zmieniania założenia projektowego bez przeróbek związanych z tradycyjnym modelowaniem parametrycznym. Jako, że wszystkie dane znajdują się na platformie, nie musisz martwić się strukturą części i zespołów, ponieważ można ja zmienić w dowolnym momencie procesu.

SOLIDWORKS CLOUD

Usprawnienia - Specjalistyczne projekt, fotorealistyczne renderowanie i innowacyjna dokumentacja produktu

Korzystając ze specjalistycznych możliwości dot. blach, odlewów czy elementów spawanych, dostępne role w pakiecie SOLIDWORKS Cloud pozwalają z łatwością tworzyć złożone modele dla szerokiej gamy branż. Projektowanie komponentów blaszanych jest uproszczone za pomocą automatycznie generowanych rozłożonych wzorów i pozwala tworzyć w pełni szczegółowe ramy z dokładnymi listami cięć, które są gotowe do produkcji.

SOLIDWORKS CLOUD

Role te oferują narzędzia do generowania fotorealistycznych renderów produktów oraz animacji obrotnic 360 stopni bezpośrednio z referencji projektowych, co podkreśla wartość produktu i umożliwia partnerom pozyskać więcej klientów – a wszystko to podczas wytwarzania produktu. Możliwość sprawnego dodawania informacji o produkcji produktu pozwala uniknąć kosztownych rozbieżności pomiędzy modelami, a częściami fizycznymi. Czas i koszt procesu od projektu do produkcji zostaje skrócony również poprzez szybkie generowanie rysunków 2D części i zespołów z modeli 3D.

SOLIDWORKS CLOUD

Organizacja – bezpieczne zarządzanie danymi i cyklem życia produktów na platformie do współpracy opartej na chmurze

Wyświetlanie, udostępnianie, komentowanie, zarządzanie projektami dostępne jest z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie oraz poprzez dowolne urządzenie z przeglądarka internetową. Przechowywanie wszystkich danych produktów odbywa się w scentralizowanej, bezpiecznej lokalizacji, a dostęp do niej uzyskuje się bez konieczności instalowania specjalistycznego oprogramowania. Można również zarządzać cyklem życia danych oraz dokumentacji CAD w różnych rolach i aplikacjach CAD.

SOLIDWORKS CLOUD

Wbudowana kontrola wersji pozwala na śledzenie problemów czy zmian, co ogranicza kolidujące ze sobą edycje wielu współtwórców. Cyfrowe znaczniki tworzone bezpośrednio z danych projektowych można wykorzystać w całym procesie zmian. Dzięki wbudowanym narzędziom współpracy, tj. społeczności i konwersacje, możliwe jest łatwe wizualizowanie pomysłów i koncepcji, a następnie udostępnianie je wszystkim, co wspiera innowacje. Komunikowanie się między zespołami w jednym centralnym miejscu pozwala na przeprowadzanie spontanicznych i swobodnych sesji burzy mózgów poprzez nieskończone wirtualne tablice.

Interfejs

Broszury SOLIDWORKS CLOUD

Połącz swoje zespół, dane i procesy w jednym miejscu w chmurze!

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki nowemu opartemu na przeglądarce rozwiązaniu do projektowania 3D i zarządzania cyklem życia.

SOLIDWORKS CLOUD

Najczęściej pojawiające się pytania

Czy oferta SOLIDWORKS Cloud obejmuje SOLIDWORKS Desktop?

ROZWIŃ

Nie, jeśli potrzebujesz połączenia SOLIDWORKS Desktop z niektórymi z tych aplikacji w chmurze, zapoznaj się z ofertą 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS.

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.