Manipulatory 3D

Manipulatory 3D

Poznaj korzyści ergonomiczne użytkowania myszy 3D  i miej model pod pełną kontrolą podczas pracy w CAD , która stanie się znacznie zdrowsza i bardziej efektywna!

 

 

Manipulatory 3D to idealne uzupełnienie dla myszy, które umożliwia precyzyjniejsze ruchy podczas pracy z SOLIDWORKS.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O manipulatorach

3dconexion-sprzet-cwsystems

Rodzina produktów SpaceMouse pozwala na komfortową i swobodną interakcję z materiałami cyfrowymi w najpopularniejszych programach CAD. Produkty te są odpowiedzialne za pozycjonowanie modelu lub widoku oraz zapewniają dostęp do najczęściej stosowanych poleceń w aplikacjach. Dzięki temu normalną mysz można używać zgodnie z jej przeznaczeniem — do przesuwania kursora i zaznaczania, edytowania lub tworzenia. Myszy SpaceMouse gwarantują stały sposób nawigacji, tzn. nie trzeba jej dostosowywać przy zmianie używanej aplikacji 3D.

3dconexion-sprzet-cwsystems

WYDAJNOŚĆ / KOMFORT

Badania przeprowadzone przez Technology Assessment Group (TAG) pokazały, że wydajność pracy użytkowników mysz 3D wzrosła średnio o 21% w porównaniu do pracy bez myszy 3D. Co jest efektem zrównoważonego i zsynchronizowanego stylu pracy na dwie ręce, dzięki któremu można robić dwie rzeczy jednocześnie. Ponad 84% projektantów CAD notuje zauważalne lub znaczące usprawnienie procesu projektowania i możliwości wykrywania błędów projektowych będące wynikiem używania myszy SpaceMouse.

 

3dconexion-sprzet-cwsystems

TECHNOLOGIA

Podstawowym elementem każdego manipulatora SpaceMouse jest drążek sterowania z czujnikiem wyposażonym w technologię 6DoF, zdolnym do rejestrowania ruchu nawet tak małego jak 4 mikrometry (czyli około 1/25 grubości ludzkiego włosa!). Urządzenia SpaceMouse, którym ufają NASA i największe na świecie firmy, zapewniają najlepszą na świecie kontrolę i precyzję potrzebną specjalistom CAD.

Korzyści

wyswietlacz-lcd-3dconnexion-cwsystems

Wyświetlacz LCD

Kolorowy wyświetlacz LCD zapewnia podgląd funkcji przypisanych do klawiszy, pozwalając na szybki dostęp do ważnych informacji bez przerywania pracy.

programowalne-przyciski-3dconnexion-cwsystems

Programowalne przyciski

Odpowiednia funkcja dla osób korzystających z możliwości podpięcia pod wybrane przyciski adekwatne klawisze funkcyjne, pomocnicze czy ustawienia nawigacji.

wifi-3dconnexion-cwsystems

Bezprzewodowa praca

Mobilne rozwiązanie, które zapewnia dokładną nawigację 3D poprzez Wi-Fi.

mobilnosc-3deconnexion-cwsystems

Mobilność

Lekkie urządzenia o małym rozmiarze znaczącą poprawia komfort pracy.

precyzja-3dconnexion-cwsystems

Precyzja

Dokładna praca w programie zależna jest od rozdzielczości  czujnika myszki. Im wyższe DPI tym wyższa czułość i precyzja.

ergonomia-3dconnexion-cwsystems

Praktyczny kształt

Podczas obsługi oprogramowania 3D ważna jest funkcjonalność myszki, aby podparcie dłoni i zachowanie naturalnej pozycji było prawidłowe przez wiele godzin pracy.

Wybierz optymalne rozwiązanie

Myszy od 3DConnexion są cenione w branży przemysłowej, dedykowane dla projektantów i inżynierów, które cechują się innowacyjną ergonomią i precyzyjną kalibracją, zapewniając wyjątkowy komfort i cichą pracę.

 

Ich rozwiązania technologiczne są nieustannie usprawniane w oparciu o wyniki badań naukowych, aby zapewnić doskonałą czułość, szybkość reakcji i precyzję podczas obsługi aplikacji CAD.

SpaceMouse

Gdy mysz komputerowa jest intensywnie użytkowana z powtarzającymi się wzorcami ruchu, może to powodować ból i upośledzenie czynnościowe ręki, znane również jako zespół RSI. Używanie manipulatorów 3D może zapobiec tym objawom, a jednocześnie sprawić, że praca w CAD będzie znacznie zdrowsza i bardziej efektywna.

CadMouse

Specjalistyczne myszy CadMouse przeznaczone są dla projektantów i inżynierów, odznaczają się innowacyjną ergonomią oraz dokładną kalibracją gwarantując wysoki komfort i cichą pracę. Ich funkcjonalność oraz rozwiązania technologiczne są systematycznie ulepszane w oparciu o wyniki badań naukowych, aby zapewnić dobrą czułość, szybkość reakcji czy precyzję podczas obsługi aplikacji CAD.

Zestawy

Produkty 3Dconnexion: myszy 3D SpaceMouse, myszy CadMouse oraz podkładki CadMouse Pad zsynchronizowane ze sobą na biurku projektanta tworzą synergiczny ekosystem, którego nie można odtworzyć za pomocą zwykłej myszy i klawiatury. Mysz 3D SpaceMouse płynnie pozycjonuje obiekty i widoki, a mysz CadMouse w drugiej ręce z łatwością wybiera i tworzy. Jest to najbardziej naturalny i ergonomiczny styl pracy dla profesjonalistów CAD.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.