Enterprise Integration Architect

Enterprise Integration Architect

Zapewnij ciągłość procesów w heterogenicznych źródłach danych w ekosystemie przedsiębiorstwa, dzięki platformie 3DEXPERIENCE.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O Enterprise Integration Architect

Enterprise Integration Architect

Wykorzystując rolę Enterprise Integration Architect będziesz odpowiedzialny za zdefiniowanie struktury integracji w firmie, obejmującą zarządzanie agentami oraz publicznymi zdarzeniami. Twoje zadanie będzie polegać na wykorzystaniu aplikacji platformy 3DEXPERIENCE Public Web-Services do wdrażania i testowania integracji przedsiębiorstwa poprzez usługę Integration Platform as a Service (IPaaS). Dodatkowo, będziesz odpowiedzialny za skuteczne wdrożenie i utrzymanie schematu integracji przedsiębiorstwa w środowisku produkcyjnym.

Korzyści

Poznaj funkcjonalności roli Enterprise Integration Architect i zobacz, jak mogą one wpłynąć na efektywność integracji danych, usprawnienie procesów operacyjnych oraz zwiększenie spójności i wydajności w całym ekosystemie przedsiębiorstwa.

Aplikacje

Enterprise Integration Architect

Agent Management

Enterprise Integration Architect

Event Publishing

Interfejs

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.