Wsparcie linii produkcyjnej

Wsparcie linii produkcyjnej

Umowa zapewnia ciągłość pracy linii produkcyjnej, niezależnie od rodzaju części, której wymiana jest w danej chwili konieczna. Gwarancja dostarczenia części do 4 dni roboczych od zgłoszenia zapotrzebowania.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przewagi rynkowe

przewagi-rynkowe

 • Możliwość sterylizacji lampą UV
 • Produkcja części zamiennych na żądanie
 • Stała umowa gwarantująca ciągłość łańcucha dostaw
 • Alternatywa dla komponentów niedostępnych lub trudno-dostępnych na rynku

ZAPEWNIONE CZĘŚCI ZAMIENNE

Umowa o współpracy gwarantuje ciągłość pracy linii produkcyjnej, niezależnie od rodzaju części, której wymiana jest w danej chwili konieczna.

 1. 1.

  UMOWA

  Podpisanie umowy gwarantuje priorytet produkcji. Druk 3D daje pewność utrzymania sprawnej linii produkcyjnej pozwalając na bezpośrednie wytworzenie wymaganych części.

 2. 2.

  PROFIL FIRMY

  Uzgadniamy szczegóły, dobieramy spersonalizowane rozwiązania. Konsultacje gwarantują optymalne parametry zarówno wykorzystywanych materiałów jak i kosztów usługi.

 3. 3.

  DRUK NA ŻĄDANIE - MODEL

  Druk modeli może być uruchomiony natychmiast. Nowe modele są opracowywane wg. wytycznych przewidzianych w specyfikacji firmy – skanowane, następnie modelowane w oprogramowaniu SOLIDWORKS.

 4. 4.

  WALIDACJA

  Parametry, które są zasadnicze dla funkcjonalności detalu oraz te, które jesteśmy w stanie zoptymalizować są omawiane i dopracowywane. Przeprowadzane są testy wytrzymałościowe i wymiarowe.

 5. 5.

  DRUK CZĘŚCI ZAMIENNYCH

  Po uzyskaniu akceptacji rozpoczynamy produkcję wymaganego elementu. Model trafia do bazy profilowej firmy. W momencie zapotrzebowania na czas, proces walidacji jest pomijany.

Podnieś innowacyjność swojej organizacji

Nasi doświadczeni konstruktorzy oraz inżynierowie druku 3D z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą w celu uzyskania optymalnego rezultatu wydruku.

Materiały

Wybór odpowiedniego materiału wykorzystywanego w procesie wytwarzania przyrostowego ma ogromny wpływ na jakość, trwałość i wygląd nadruku. Oferujemy szeroką gamę renomowanych filamentów, od uniwersalnych ASA i ABS, poprzez wysokiej jakości filamenty poliamidowe, kończąc na wysokotemperaturowym PEEK.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.