3D SheetMetal Creator

3D SheetMetal Creator

Twórz gotowe do produkcji części z blachy, dzięki systemowi CAD opartemu na chmurze, dostępnemu poprzez przeglądarkę internetową.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O 3D SheetMetal Creator

3d-sheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Jest to intuicyjne rozwiązanie przeznaczone do projektowania arkuszy blach za pomocą przeglądarki, oferujące asocjacyjne parametryczne narzędzia w celu budowania komponentów, złożeń czy obudów. Wyspecjalizowane, kompleksowe środowisko projektowania elementów blaszanych 3D usprawnia tworzenie, przechowywanie, udostępnianie, weryfikację, a także zarządzanie projektami. Co sprawia, że produkt z blachy jest szybciej wprowadzany na rynek.

3D SheetMetal Creator rola 3dexperience

3D SheetMetal Creator bezpiecznie przechowuje dane projektowe w jednej centralnej lokalizacji, a także bezproblemowo współpracuje z innymi rozwiązaniami, począwszy od projektowania, do produkcji, zarządzania danymi oraz współpracą na platformie. Umożliwia tworzenie dokładnych i szczegółowych projektów części blaszanych, które są gotowe do produkcji.

3d-sheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Natychmiastowy dostęp do automatycznie aktualizowanych wykrojów płaskich pozwala weryfikować projekty na wczesnym etapie ich powstawania. Intuicyjny, dedykowany arkuszom blach interfejs użytkownika usprawnia proces projektowania. Design Assistant, silnik sztucznej inteligencji na platformie 3DEXPERIENCE, pozwala automatyzować zadania – od szkicowania, a następnie po wybór funkcji i wiele więcej.

3d-sheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Rola 3D SheetMetal Creator przeznaczona jest dla inżynierów, mechaników, projektantom, producentom blach, kierownikom hal produkcyjnych czy też konsultantom ds. rozwoju produktu. Rozwiązanie chmurowe 3D SheetMetal Creator jest łatwo skalowalne. Rozwój Twojej firmy, to prosta rozbudowa tego narzędzia o dodatkowe role, a także funkcje.

APLIKACJE

3D SheetMetal Creator oferuje aplikacje, które działają w całości w bezpiecznym środowisku opartym na chmurze. Daje to użytkownikom całkowita swobodę, ponieważ nie są już przywiązani do pojedynczej stacji roboczej lub lokalizacji. Infrastruktura oparta na chmurze nie obejmuje instalacji, konserwacji ani wymagań sprzętowych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

3d-sheetmetal-creator_derived-format-converter-cwsystems

xSheetMetal

Oparta na przeglądarce aplikacja przeznaczona do projektowania elementów blaszanych 3D, do tworzenia komponentów, a także zespołów produkowanych przez prasę krawędziową.

3d-sheetmetal-creator_-xsheetmetal-cwsystems

Derived Format Conventor

Konweruje dane SOLIDWORKS Desktop na modyfikowalny format dla aplikacji platformy 3DEXPERIENCE. A wszystko to wykonane w tle, co wspiera wygodę czy też interoperacyjność.

Przeznaczenie 3D SheetMetal Creator

Możliwości 3D SheetMetal Creator

Elastyczne procesy projektowe, a także współpraca w czasie rzeczywistym

ZAPYTAJ O OFERTĘ
specyficzne-funckje-3dexperience

Specyficzne funkcje

Popraw wydajność projektowania, korzystając z zestawu funkcji dla arkusza blachy i kontekstowych pasków narzędzi, tj. ściany, kołnierze i podcięcia narożników.

web-3dexperience

Praca w sieci

Pracuj całkowicie poprzez przeglądarce internetowej, co daje swobodę projektowania w dowolnym miejscu i czasie, też bez konieczności instalacji.

modelowanie-3dexperience

Modelowanie

Korzystaj z intuicyjnego środowiska pojedynczego modelowania, aby konwertować funkcje na komponenty, a komponenty na zespoły. Zapewnia to bardziej elastyczne i wydajne projektowanie zespołów obudowy.

unikaj-ograniczen-3dexperience

Unikaj ograniczeń

Szybko twórz i powtarzaj projekty za pomocą kilku kliknięć, unikając ograniczeń struktury zespołu, a także planowania z góry wymaganego przez tradycyjne aplikacje CAD.

projekty2d3d-3dexperience

Projekty 3D i 2D

Twórz złożone modele 3D arkuszy blach do produkcji pras krawędziowych czy też automatycznie generuj wzory 2D, które są natychmiast aktualizowane wraz ze złożoną geometrią.

geometria-3dexperience

Istniejąca geometria

Wykorzystaj istniejące zasoby mechaniczne, bądź elektryczne jako geometrię odniesienia do modelowania obudów, a także łatwo wstawiaj komercyjne, gotowe elementy do zespołów arkusza blachy.

zaimportuj-dane-3dexperience

Zaimportuj dane

Wprowadź dane 3D z SOLIDWORKS®, CATIA®, Solid Edge®, Inventor® oraz STEP i IGES, aby ukończyć swoje zespoły.

3dsheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Wydajne narzędzia projektowe

Rola 3D SheetMetal Creator udostępnia funkcje do projektowania elementów blaszanych, dopasowany interfejs użytkownika, a także intuicyjny kontekstowy styl modelowania. Asystent Projektowania pozwala na zautomatyzowanie często powtarzających się zadań. Dostępne narzędzia umożliwiają generowanie produktów od faz koncepcji, aż do dokładnych projektów gotowych, a następnie do produkcji.

3dsheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Podwyższona elastyczność projektowania

Dostęp do roli możliwy jest poprzez dowolne urządzenie, wystarczy, że posiada ono przeglądarkę internetową. Posiadanie aktywnego łącza internetowego, nie jest już wymagane. Dzięki pracy w jednym środowisku projektowym użytkownik skupia się na projektowaniu, a nie na strukturze złożenia.

3dsheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Uporządkowany przepływ pracy

Cyfrowa przestrzeń projektowa SheetMetal Creator została uporządkowana, wszystkie procesy robocze, paski narzędzi oraz menu są specyficzne dla procesów obróbki blach. Intuicyjne, kompleksowe środowisko projektowania jest skoncentrowane na arkuszach blachy, dostosowane do projektowania elementów blaszanych 3D. Projekt jest zawsze na pierwszym miejscu, przez co wszystkie dane dostępne jednym miejscu zwiększają elastyczność projektowania oraz redukują czas poświęcony na konstruowanie złożeń.

3dsheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Design Assistant

Podczas projektowania w SheetMetal Creator wspiera Cię wbudowana sztuczna inteligencja (AI) oraz silnik uczenia maszynowego, który przygląda się Twojej pracy i przewiduje następny ruch. Za każdym razem gdy pracujesz, Asystent Projektowania uczy się od Ciebie, a następnie może wydawać zalecenia, co wpływa na optymalizację procesów projektowych. Dzięki automatyzacji oraz skupieniu się na budowaniu lepszych części z blachy, usuniesz powtarzalne, żmudne zadania z procesu projektowania.

3dsheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

Wbudowane zarządzanie danymi i współpraca

Dzięki mocy platformy 3DEXPEREINCE, 3D SheetMetal Creator oferuje kompleksowe rozwiązanie do zarządzania danymi oraz współpracy z interesariuszami za pomocą jednego bezpiecznego źródła. Eliminuje to potrzebę zakupu kilku rozwiązań, które nie są ze sobą połączone. Rola zintegrowana z platformą umożliwia całej organizacji pozostanie w kontakcie i bycie na bieżąco z rozwojem produktu. Użytkownicy mogą łatwo udostępnić modele od koncepcji projektowych na wczesnym etapie projektowania po gotowe produkty, za pośrednictwem funkcji w stylu mediów społecznościowych. Pozwala to uzyskać cenne informacje zwrotne, a także feedback od personelu wewnętrznego luz zewnętrznego.

Interfejs 3D SheetMetal Creator

Broszury 3D SheetMetal Creator

Połącz swoje zespół, dane i procesy w jednym miejscu w chmurze!

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki nowemu opartemu na przeglądarce rozwiązaniu do projektowania 3D i zarządzania cyklem życia.

broszury-3dsheetmetal-creator-3dexperience-cwsystems

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.