3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

Twórz rysunki 2D poprzez oprogramowanie do projektowania CAD 2D online umożliwiające zarządzanie danymi i współpracę w chmurze.

Spełnij wszystkie potrzeby związane z kreśleniem, modelowaniem, prototypowaniem, produkcją czy cięciem laserowym, dzięki niezawodnemu środowisku projektowania 2D.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

O 3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

3DEXPERIENCE DraftSight scala ludzi i dane online

3DEXPERIENCE DraftSight scala ludzi i dane online

3DEXPERIENCE® DraftSight sprawia, że ​​rysunki i informacje projektowe są dostępne dla całego zespołu w dowolnym miejscu i czasie w chmurze. Przekształca projektowanie 2D CAD oraz zarządzanie dokumentami z pojedynczych działań w przejrzystą współpracę, co przedkłada się na efektywność.

Oprogramowanie online do projektowania 2D

Oprogramowanie online do projektowania 2D

 • Twórz, edytuj, przeglądaj, oznaczaj i drukuj profesjonalne pliki 2D DWG dla inżynierii, budownictwa i produkcji.
 • Bezproblemowa migracja z narzędzi CAD 2D ze znajomym interfejsem.
 • Przeciągnij i upuść zapisane lub udostępnione pliki DWG z 3DDrive bezpośrednio z podłączonego panelu zadań wbudowanego w aplikację.
 • Szybkie wyszukiwanie odpowiednich rysunków według: słów kluczowych, formatów plików, atrybutów i znaczników.
Projektuj wydajniej w 2D i 3D

Projektuj wydajniej w 2D i 3D

 • Udostępniaj treści za pośrednictwem strumieni aktywności, czatu, wideo i komentarzy oznaczonych przez użytkowników w dedykowanych społecznościach na platformie 3D EXPERIENCE
 • Twórz pulpity nawigacyjne dla spersonalizowanych widoków, korzystając z informacji ze wszystkich źródeł i ustawiaj alerty dla strumieni danych.
 • Włącz współbieżne projektowanie, aby usprawnić podejmowanie decyzji i przyspieszyć realizację projektu.
 • Chroń swoją własność intelektualną, dzięki zaawansowanemu zarządzaniu dostępem cyfrowym.

FUNKCJONALNOŚCI

KORZYŚCI

kompatybilność draftsight cwsystems

CHROŃ SWOJE PLIKI I DANE RYSUNKOWE

Pliki rysunkowe stanowią kluczową część własności intelektualnej. Jak można bezpiecznie przechowywać krytyczne dla biznesu pliki i dane rysunkowe z wygodnym dostępem w dowolnym miejscu i czasie? 3DEXPERIENCE DraftSight pomaga chronić i udostępniać Twoje cenne pliki.

 

Twoje dane nie mogą już zostać utracone lub usunięte przez przypadek. Chcesz pracować offline na swoim komputerze? Łatwo zsynchronizuj swoje najnowsze pliki i rewizje z platformą 3DEXPERIENCE. Możesz płynnie przechodzić tam i z powrotem pomiędzy desktopem, a chmurą, a Twoje dane zawsze będą bezpiecznie backupowane i kontrolowane za pomocą przepływów pracy i zarządzania rewizjami. Wszystko to bez konieczności zakupu, instalacji i utrzymywania drogich serwerów.

WYGODNY DOSTĘP I WSPÓŁDZIELENIE 3dexperience draftsight

WYGODNY DOSTĘP I WSPÓŁDZIELENIE

Platforma 3DEXPERIENCE pomaga w dostępie i współdzieleniu rysunków i informacji bezproblemowo. Zakresy projektów często rozszerzają się wraz z rozwojem firmy. W związku z tym rysunki 2D mogą być bardzo złożone, zwłaszcza gdy współpracujemy z zespołem lub pracujemy zdalnie. 3DEXPERIENCE DraftSight tworzy nowe rewizje automatycznie, więc nie musisz tracić czasu na wysyłanie e-maili lub gonić za najnowszymi wersjami każdego rysunku.

 

Z dostępem w czasie rzeczywistym do najbardziej aktualnych danych, możesz zwiększyć dokładność. Możesz iść naprzód, wiedząc, że za każdym razem pracujesz z właściwym plikiem. Możesz zarządzać rysunkami bezpośrednio z DraftSight lub z pulpitu do chmury tak, aby najbardziej istotne informacje były dostępne dla każdego w oparciu o uprawnienia, które skonfigurujesz i którymi będziesz zarządzać.

łatwa komunikacja w projekcie - 3dexperience draftsight

ŁATWA KOMUNIKACJA W PROJEKCIE

3DEXPERIENCE DraftSight ułatwia współpracę z osobami wewnątrz i na zewnątrz firmy, w tym z partnerami, dostawcami i producentami. Zespoły muszą współpracować z wielu lokalizacji i mieć elastyczność, aby wykonać pracę w podróży. Zespoły mogą również usprawnić komunikację projektową bezpośrednio poprzez platformę 3DEXPERIENCE. Platforma natywnie rozumie DraftSight, dzięki czemu można się do niego odwołać wysyłając wiadomości do zespołu, czy też tworząc zadania napędzające codzienną pracę.

 

Platforma 3DEXPERIENCE pomaga również w zarządzaniu projektami dla każdej grupy, zespołu lub działu w organizacji. Możesz stworzyć społeczność, aby łatwo organizować, przeglądać, przypisywać i śledzić indywidualne i wspólne zadania, w tym problemy oraz zmiany, od momentu utworzenia do zakończenia. Możliwość śledzenia stanu projektu przez interesariuszy jest teraz na wyciągnięcie ręki.

szybszy proces projektowania

SZYBSZY PROCES PROJEKTOWANIA

Przyspieszenie procesu projektowania w środowisku zespołowym ma kluczowe znaczenie dla firm. Członkowie zespołu pracujący w 3DEXPERIENCE DraftSight mają natychmiastowy dostęp do aktualizacji dokonywanych przez innych współpracowników. Umożliwia to współbieżne projektowanie w czasie rzeczywistym, ulepszone podejmowanie decyzji i szybszą realizację projektu. Współpraca nad projektami w DraftSight jest szybka i efektywna w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

 

Projekty są bezpiecznie dostępne dla każdego w przedsiębiorstwie dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi, który nie wymaga znajomości systemów CAD. Umożliwia to użytkownikom spoza CAD, takim jak kierownicy lub partnerzy produkcyjni, uczestniczyć w przeglądach w celu identyfikacji problemów na wcześniejszym etapie rozwoju.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE 2D CAD

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE 2D CAD

3DEXPERIENCE DraftSight to profesjonalne rozwiązanie 2D CAD, wspierane przez Dassault Systèmes – teraz dostępne w chmurze. Dostarcza możliwość tworzenia, edycji, przeglądania i oznaczania dowolnego rodzaju plików 2D i 3D DWG w sposób szybki i wydajny. Bezproblemowe przejście od kreślenia 2D do modelowania 3D i z powrotem.

 

Jest to DraftSight połączony z rozwiązaniami projektowymi opartymi na przeglądarce i bezpiecznym oraz wygodnym zarządzaniem danymi w chmurze. Możesz tworzyć, edytować i przeglądać jednocześnie od koncepcji do zakończenia. Dzięki platformie 3DEXPERIENCE, możesz udostępniać projekty, współpracować, przeglądać i korygować projekty praktycznie wszędzie, z pracą bezpiecznie przechowywaną w chmurze. 3DEXPERIENCE DraftSight płynnie integruje się z SOLIDWORKS® i innymi rozwiązaniami Dassault Systèmes.

Możliwości 3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

Zwiększ swoją wydajność, dzięki Draftsight

Oferta 3DEXPERIENCE DraftSight

Oferta 3DEXPERIENCE DraftSight

Poprzez bezpieczny zapis wszystkich danych na platformie 3DEXPERIENCE, Twój zespół projektowy bądź inżynieryjny może uzyskać dostęp do rysunków, udostępniać je i zarządzać nimi bez ograniczeń. Umożliwia Ci to współpracę w czasie rzeczywistym pomiędzy załogą oraz całym ekosystemem biznesowym tj. klientami, partnerami czy dostawcami.

 

Role w chmurze bezproblemowo ze sobą współpracują  i zapewniają spójny interfejs użytkownika. Pozwala to projektować, symulować i wytwarzać swoje produkty w jednym miejscu na platformie. Możliwość monitorowania i zarządzania użytkownikami, a także przypisywania bądź usuwania licencji z jednego pulpitu administracyjnego znacznie upraszcza kierowanie licencjami.

POZNAJ OFERTĘ

3DEXPERIENCE DraftSight Professional

3DEXPERIENCE DraftSight Professional

Poznaj DraftSight w chmurze, przeznaczony zespołom potrzebujących współpracy w zakresie rysowania i CAD.

Wszystkie możliwości DraftSight Professional połączone z chmurą wraz z narzędziami do zarządzania projektami, z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki.

 • Z łatwością twórz, edytuj, przeglądaj, oznaczaj i drukuj pliki 2D dla inżynierii, budownictwa i produkcji
 • Łatwa migracja z narzędzi CAD 2D ze znajomym interfejsem i obsługą danych DWG oraz automatyzacja
 • Udostępniaj nieustrukturyzowane i ustrukturyzowane treści za pośrednictwem strumieni aktywności, czatu, wideo i komentarzy oznaczonych przez użytkowników
 • Zarządzaj danymi 2D DWG za pomocą bogatych bibliotek projektów i narzędzi zwiększających produktywność
3DEXPERIENCE DraftSight Premium

3DEXPERIENCE DraftSight Premium

Połącz swoje dane DraftSight z chmurą dla danych CAD i zarządzania cyklem życia.

Wszystkie możliwości DraftSight Premium połączone z chmurą wraz z dodatkowymi narzędziami mechanicznymi, elektrycznymi, architektonicznymi i projektowymi, narzędziami do symulacji, produkcji i zarządzania, z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki.

 • Kompletny zestaw narzędzi do zarządzania cyklem życia produktu (PLM) w chmurze w środowisku współpracy
 • Pełne możliwości 3D, w tym narzędzia do modelowania i edycji 3D. Twórz predefiniowane bryły, takie jak pudełka, stożki, kule i inne
 • Więzy parametryczne, takie jak wiązania geometryczne i wymiarowe
 • Narzędzia produktywności do tworzenia bloków niestandardowych i bloków dynamicznych
Collaborative Designer for DraftSight

Collaborative Designer for DraftSight

Połącz swoje dane DraftSight z chmurą, aby uzyskać dostęp z dowolnego miejsca.

Umożliwienie zdalnego dostępu do danych projektowych jest koniecznością dla każdej firmy, zwłaszcza dzisiaj. Teraz możesz połączyć swoje dane z poziomu aplikacji DraftSight z chmurą i uzyskać do nich bezpieczny dostęp wraz z dodatkowymi narzędziami do projektowania, symulacji, produkcji i zarządzania z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki.

 

 • Zarządzaj danymi rysunkowymi, dzięki płynnemu i zintegrowanemu zarządzaniu cyklem życia produktu
 • Wyszukuj, eksploruj i wykonuj operacje cyklu życia, w tym poprawianie, zwalnianie i blokowanie/odblokowywanie
 • Bezpośredni dostęp do aplikacji i informacji 3DEXPERIENCE z DraftSight

Role dostępne w pakiecie 3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

Oferta obejmuje następujące dwie role, umożliwiające projektowanie CAD 2D i 3D oraz jednoczesną pracę i współpracę w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu.

Broszury 3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

Połącz swoje zespół, dane i procesy w jednym miejscu w chmurze!

Dowiedz się więcej o połączeniu wiodącego w branży rozwiązania DraftSight z platformą 3DEXPERIENCE – opartym na wirtualnym środowiskiem opracowywania produktów.

Broszury 3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

Interfejs

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest 3DEXPERIENCE DraftSight Premium?

ROZWIŃ

3DEXPERIENCE® DraftSight® Premium jest niedrogim i profesjonalnym rozwiązaniem do projektowania 2D i 3D w oparciu o DWG na platformie 3DEXPERIENCE. Użytkownicy mogą łatwo migrować z AutoCAD® do DraftSight, dzięki znanym interfejsom i przepływom pracy. Zapewnia oszczędzające czas narzędzia produktywności i API, oparte na popularnej aplikacji desktopowej DraftSight. Platforma odpowiada na potrzeby w zakresie współpracy i zarządzania, zwłaszcza w przypadku projektów na dużą skalę.

Czym nie jest 3DEXPERIENCE DraftSight Premium?

ROZWIŃ

3DEXPERIENCE DraftSight Premium specjalizuje się w obsłudze rysunków w formacie DWG. Nie jest asocjacyjnym narzędziem do rysowania 2D dla ról modelowania 3D tj. 3D Creator czy 3D Sculptor. Wymaga lokalnej instalacji z platformy w przeglądarce, nie jest więc aplikacją rysunkową działającą całkowicie w przeglądarce.

Co oferuje 3DEXPERIENCE DraftSight Premium?

ROZWIŃ

3DEXPERIENCE DraftSight Premium pozwala użytkownikom bogate funkcje kreślenia 2D i 3D oparte na DWG. Jest przeznaczony dla użytkowników i firm poszukujących solidnych rozwiązań do kreślenia 2D i 3D, które pomogą zaspokoić potrzeby związane z kreśleniem, modelowaniem, prototypowaniem, produkcją, cięciem laserowym. Jest to niedrogie rozwiązanie, przez co uwolni budżet inżynierski na innowacje 3D.

Aby sprostać powszechnym i kosztownym wyzwaniom współpracy i zarządzania, 3DEXPERIENCE DraftSight Premium opiera się na wartościach i korzyściach Collaborative Industry Innovator i 3DSwymer.

Na jakim pakiecie desktopowym oparty jest 3DEXPERIENCE DraftSight Premium?

ROZWIŃ

3DEXPERIENCE DraftSight Premium bazuje na pakiecie DraftSight Premium, który oprócz funkcji zawartych w DraftSight Professional posiada możliwości modelowania 3D, pozwalające na parametryczne sterowanie jednostkami.

Jak jest cena 3DEXPERIENCE DraftSight?

ROZWIŃ

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem uzyskania najdokładniejszej ceny jest kontakt z naszą firmą. Nasz specjalista handlowy porozmawia z Tobą o Twoich potrzebach biznesowych, a także wskaże najbardziej korzystną ofertę na rozwiązanie produktowe, która pomoże Ci pracować lepiej, szybciej i wydajniej. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jakie są różnice pomiędzy DraftSight Premium, a 3DEXPERIENCE DraftSight Premium?

ROZWIŃ

Nie ma różnicy w funkcjonalnościach pomiędzy desktopowym DraftSight Premium, a 3DEXPERIENCE DraftSight Premium.

Jakie są różnice pomiędzy 3DEXPERIENCE DraftSight Premium, a Collaborative Designer for DraftSight?

ROZWIŃ

3DEXPERIENCE DraftSight Premium to w pełni funkcjonalna rola oparta na DraftSight Premium – licencjonowana, instalowana i uruchamiana z platformy. Collaborative Designer for DraftSight jest tylko dodatkiem do istniejącej aplikacji DraftSight w celu połączenia go z platformą.

Czy 3DEXPERIENCE DraftSight Premium może być zainstalowany wraz z innymi wersjami DraftSight na tym samym komputerze?

ROZWIŃ

Nie. DraftSight nie obsługuje wielu wersji na tym samym komputerze. 3DEXPERIENCE DraftSight Premium jest oparty na DraftSight 2023 SP1 lub nowszym, więc nie może być zainstalowany na komputerze z DraftSight 2023 lub innymi wydaniami.

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.