Classification Manager

Classification Manager

Organizuj, dokumentuj i udostępniaj własność intelektualną przedsiębiorstwa według klarownej struktury klasyfikacyjnej, umożliwiając tym samym szybsze podejmowanie trafnych decyzji biznesowych i technicznych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O Classification Manager

Classification Manager

Classification Manager (CCM-OC) w ramach platformy ENOVIA 3DEXPERIENCE oferuje efektywne i elastyczne schematy klasyfikacji, które umożliwiają organizację oraz wyszukiwanie własności intelektualnej (IP) w sposób sprawny.

 

Dzięki Classification Manager możliwe jest łatwe ustalenie i utrzymanie efektywnego procesu ponownego wykorzystywania IP w całej firmie, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu organizacji i kwalifikacji. IP można klasyfikować z zachowaniem odpowiednich zabezpieczeń w wielu bibliotekach, dedykowanych różnym grupom funkcjonalnym, takim jak inżynieria, projektowanie, zakupy czy marketing.

Classification Manager

Użytkownicy Classification Manager mogą przypisywać zestawy atrybutów do hierarchii klas. Każde sklasyfikowane IP w hierarchii dziedziczy atrybuty klasy, co zapewnia spójną definicję i specyfikację produktu. Dzięki temu proces wyszukiwania staje się spójny, a ponowne wykorzystanie własności intelektualnej jest pewne, co skraca czas opracowywania, obniża koszty oraz ryzyko.

Funkcjonalności

Poznaj Funkcjonalności roli Classification Manager i odkryj jak możesz usprawnić zarządzanie zasobami intelektualnymi, zwiększyć efektywność procesów biznesowych oraz wspierać innowacyjność i rozwój produktów w Twojej organizacji.

Aplikacje

Classification Manager

Component Classification

Classification Manager

IP Classification

Classification Manager

IP Classification Editor

Korzyści

Poznaj korzyści Classification Manager i zobacz, jak efektywnie wspiera on organizację, wyszukiwanie oraz ponowne wykorzystanie własności intelektualnej (IP), przyczyniając się do zwiększenia produktywności, redukcji kosztów i usprawnienia procesów biznesowych.

Broszury Classification Manager

Przeczytaj broszurę o roli ENOVIA na platformie 3DEXPERIENCE – Classification Manager. Dowiedz się jak ta rola umożliwia efektywne zarządzanie zasobami intelektualnymi, optymalizację procesów organizacyjnych, usprawnienie współpracy między działami oraz promowanie innowacyjności poprzez skuteczne wykorzystanie klasyfikacji i wyszukiwania własności intelektualnej.

Classification Manager

Interfejs

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.