Zarządzanie – ENOVIA

ENOVIA, działająca na platformie 3DEXPERIENCE, oferuje kompleksowe rozwiązania dla wszystkich użytkowników w przedsiębiorstwie, umożliwiając im skuteczne planowanie i osiąganie sukcesu. Dzięki szerokiemu portfolio aplikacji technicznych i biznesowych, ENOVIA zapewnia zespołom narzędzia do współpracy i innowacji, które umożliwiają budowanie i realizację udanego planu. To elastyczne narzędzie, które pozwala na ciągłą optymalizację, monitorowanie postępów w czasie rzeczywistym oraz przestrzeganie branżowych standardów i przepisów. Wraz z ENOVIA zespoły mogą bezpiecznie pracować i wprowadzać innowacje z dowolnego miejsca, o dowolnej porze i na dowolnym urządzeniu, zapewniając sukces organizacji.

Zarządzanie – ENOVIA

ENOVIA to kompleksowe rozwiązanie do rozwoju produktu, które oferuje szeroki zakres funkcji. Wśród nich znajduje się zarządzanie danymi produktu (PDM), zarządzanie cyklem życia produktu (PLM), zarządzanie zmianami czy konfiguracją, przegląd projektu produktu, ochrona własności intelektualnej i ponowne wykorzystanie, definicja produktu i zarządzanie wydaniami (zarządzanie BOM), zarządzanie jakością oraz zgodnością.

Zarządzanie – ENOVIA

ENOVIA łączy się z aplikacjami CAD opartymi na plikach, takimi jak CATIA V5, SOLIDWORKS i innymi do projektowania mechanicznego i elektrycznego, które są dostępne na platformie 3DEXPERIENCE. To pozwala użytkownikom korzystać z możliwości ENOVIA bezpośrednio z ich środowiska projektowego oraz łatwo udostępniać dane projektowe w sieci wartości. Dzięki temu  umożliwia ona ochronę i wykorzystanie istniejących inwestycji, zapewniając spójność i efektywność w procesie rozwoju produktu.

Zarządzanie – ENOVIA

Zapewnia liderom biznesowym możliwość łączenia się z procesem rozwoju produktu, co umożliwia skuteczne identyfikowanie szans na rynku oraz rozwijanie innowacyjnych produktów, usług i doświadczeń biznesowych. Dzięki ENOVIA możesz odkryć, jakie korzyści może przynieść Twojej organizacji w różnych procesach biznesowych i dziedzinach. Pozwala to na skuteczne zarządzanie projektem, analizę rynku, identyfikację możliwości rozwoju, współpracę z zespołem i innymi interesariuszami, a także monitorowanie postępów i doskonalenie strategii.

Świat rozwoju produktu ciągle się zmienia. 

Dowiedz się, jak być o krok do przodu, dzięki ENOVIA.

Zarządzanie – ENOVIA

3D Product Architect

Wizualizuj, eksploruj, twórz cyfrowe modele struktur bądź modyfikacje multi-CAD.

POZNAJ OFERTĘ
COLLABORATIVE BUSINESS INNOVATOR CWSystems

3DSwymer - Collaborative Business Innovator

Zapewnij aplikacje i usługi niezbędne do współpracy zespołu procesu projektowego poprzez swobodną komunikację.

POZNAJ OFERTĘ
COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR CWSystems

Collaborative Industry Innovator

Zapewnij swojemu zespołowi pracę w chmurze 3DEXPERIENCE® wraz z dostępnymi narzędziami do zarządzania, projektowania produktów, wykonywania analiz inżynierskich, planowania procesów produkcyjnych czy technologii zarządzania cyklem życia produktu.

POZNAJ OFERTĘ
Zarządzanie – ENOVIA

Product Release Engineer

Zarządzaj razem z zespołem definicją produktu – od wczesnego etapu do końcowej walidacji.

POZNAJ OFERTĘ
Project Planner

Project Planner

Zoptymalizuj zarządzanie projektami na jednej platformie, z jednym planem pracy, dostępnym dla Twojego zespołu w dowolnym miejscu i czasie w chmurze.

POZNAJ OFERTĘ
Social Business Analyst

Social Business Analyst

Wykorzystaj wiedzę branżową, aby sprawniej podejmować odpowiednie decyzje.

POZNAJ OFERTĘ
WSZYSTKIE
czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.