Poznaj dwie społeczności SOLIDWORKS!

Wykorzystaj w pełni możliwości SOLIDWORKS oraz 3DEXPERIENCE Works, angażując się w dwie społeczności internetowe:

Co znajdziesz na forum użytkowników SOLIDWORKS?

społeczność SOLIDWORKS

Forum użytkowników SOLIDWORKS to miejsce pozwalające uczyć się, angażować, odkrywać, a także dzielić się wiedzą z innymi użytkownikami SW na temat 3DEXPERIENCE WORKS.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które możesz mieć w związku z użytkowaniem SOLIDWORKS. Opublikuj swoje pytania związane z kwestiami technicznymi, uzyskaj dostęp do często zadawanych pytań i społeczności Wiki, aby zdobyć dodatkowe informacje.

Nowością w tym roku jest jednogodzinna sesja Ask Me Anything organizowana przez Menedżera społeczności. Nie wiesz jak poruszać się po 3DSwym? Jak opublikować pytanie czy udostępnić plik? Dołącz do rozmowy i podziel się swoimi wątpliwościami bezpośrednio z naszym #dSwym Pro. Więcej o tych sesjach oraz o harmonogramie dowiesz się w tym poście: Sesje 3DSwym Ask Me Anything. 

platforma 3DEXPERIENCE

Czym jest społeczność wiadomości i informacji SOLIDWORKS?

Społeczności SOLIDWORKS

Otrzymuj najnowsze wiadomości, informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz możliwość nawiązania kontaktu z ekspertami marki SOLIDWORKS.

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w SOLIDWORKS. Uzyskaj dostęp do całej zawartości i dostępnych powtórek sesji z wydarzenia 3DEXPERIENCE World 2022 na wiki społeczności . Zachęcamy do zadawania pytań ekspertom SOLIDWORKS Brand związanych z treściami publikowanymi w społeczności, aby uzyskiwać cenne odpowiedzi.

3DEXPERIENCE panel logowania

Obie te społeczności są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu — aby jak najlepiej wykorzystać swoje społeczności, zaloguj się lub dołącz i zacznij już teraz . Przeglądaj dostępne treści, uczestnicz i konfiguruj powiadomienia o subskrypcji, aby nigdy niczego nie przegapić.

Czekamy na Ciebie!