Poznaj platformę 3DEXPERIENCE

Poznaj jedno miejsce do zarządzania, projektowania i przepływu informacji usprawniające współpracę, realizację procesów oraz przyspieszające innowacje. Platforma 3DEXPERIENCE to nieskończone możliwości chmurowe – skraca czas projektowania o 60%, a rozwój produktu aż o 60%! Cykle rozwoju skracają się, a produkty stają się coraz bardziej złożone, dlatego wsparcie w zakresie narzędzi projektowych dla inżynierów i projektantów jest niezbędne. Dlatego poznaj portfolio 3DEXPERIENCE WORKS.

3DEXPERIENCE CLOUD

Narzędzie przeznaczone dla organizacji o dowolnej wielkości. Zapewnia dostęp do portfolio rozwiązań skierowanych do zarządzania każdym aspektem cyklu życia produktu. Zespoły ze sobą współpracujące mogą bezpiecznie dzielić się lub wymieniać danymi w nieograniczony sposób, dzięki platformie, która działa jako kompleksowe źródło informacji. Umożliwia kooperację w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia czy lokalizacji oraz łączenie się z klientami lub dostawcami oraz monitorowanie postępów, przez co możesz dostarczać feedback na bieżąco.

3DEXPERIENCE CLOUD

3DEXPERIENCE WORKS

3DEXPERIENCE WORKS

Kombinacja narzędzi łączących łatwość użycia SOLIDWORKS z mocą i dostępnością platformy 3DEXPERIENCE. Poprzez 3DEXPERIENCE WORKS możliwy jest dostęp do zaawansowanych rozwiązań umożliwiających:

 • projektowanie – SOLIDWORKS
 • symulacje – SIMULIA WORKS
 • produkcję – DELMIA WORKS
 • zarządzanie – ENOVIA WORKS

Tak skomponowane portfolio pozwala uzyskać większe możliwości w zakresie rozwoju produktu, a także szybsze rozwiązywanie nowych problemów.

ROLE NA PLATFORMIE 3DEXPERIENCE

Platforma 3DEXPERIENCE pozwala użytkownikom przypisać rolę, która odpowiada zakresowi odpowiedzialności czy kompetencji w organizacji. Oferuje około 100 ról tj. inżynier, projektant, marketingowiec czy menedżer projektu. Do każdej z nich przypisany jest zbiór aplikacji usprawniający precyzyjne realizowanie zadań, co przekłada się na postęp prac w ramach projektu.

ROLE NA PLATFORMIE 3DEXPERIENCE

APLIKACJE NA PLATFORMIE 3DEXPERIENCE

APLIKACJE NA PLATFORMIE 3DEXPERIENCE

Oferowane przez platformę 3DEXPERIENCE aplikacje zapewniają członkom zespołu przestrzeń do pracy w jednym środowisku, którzy posiadają dostęp do tych samych danych. Dzięki temu możliwe jest wprowadzenie zmian i komentarzy w czasie rzeczywistym. Platforma oparta jest na chmurze, zatem niemal wszystkie aplikacje dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej.

Praca w chmurze – REWOLUCJA czy EWOLUCJA?

Praca w chmurze – REWOLUCJA czy EWOLUCJA?

Obejrzyj nasz film!

Platforma 3DEXPERIENCE to rozwiązanie, które pozwala na przeniesienie procesów firmowych na wyższy poziom, co usprawnia procesy od komunikacji pomiędzy pracownikami po zarządzanie produkcją. Istotą chmury jest to, że jej możliwości są skalowalne, co pozwala dobrać narzędzia do każdego etapu rozwoju twojej firmy.

DLA KOGO?

Rozwiązanie chmurowe kierowane jest przede wszystkim dla innowacyjnych podmiotów wymagających dostępności narzędzi bez konieczności dysponowania rozbudowaną strukturą IT.

PRZEDSIĘBIORSTWA

Skalowalność rozwiązania chmurowego sprawi, że w miarę wzrostu Twojej firmy i potrzeb będzie się ono dostosowywać. Możliwości systemu są nieograniczone.

UCZELNIE

Zestaw narzędzi chmurowych z dostępem z każdego miejsca, czasie i urządzenia dla uczniów czy studentów to efektywne rozwiązanie kiedy pojawi się inspiracja.

START-UPY

Uproszczony dostęp do kompletu niezbędnych rozwiązań w chmurze pozwala na obniżenie całkowitego kosztu inwestycji oraz posiadania.

DLACZEGO WARTO?

Platforma 3DEXPERIENCE to kompleksowa oferta sprawdzonego dostawcy rozwiązań dla biznesu, tj. Dassault Systemes. Zawsze na pierwszym miejscu jest użytkownik, zatem poznaj kluczowe korzyści i przekonaj się, że warto!

 • Błyskawiczny dostęp – Platforma jest nieskomplikowana do wdrożenia oraz gotowa do użycia natychmiast.
 • Bezpieczeństwo – Twoje dane są chronione przez certyfikowane systemy zabezpieczeń.
 • Mobilność – Pracuj on-line niezależnie od pory czy miejsca, uzyskaj dostęp do danych w czasie rzeczywistym.
 • Rozwiązanie chmurowe – Korzystaj bez konieczności posiadania rozbudowanej struktury IT.
 • Elastyczność licencji – Model subskrypcji jest dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Skalowalność – Zarządzaj użytkownikami czy aplikacjami na bieżąco podczas zmian w Twojej firmie.
 • Aktualizacje – Automatyczne uaktualnienie wersji pozwala na korzystanie z najnowszych funkcji.
 • Technologia – Portfolio technologii klasy korporacyjnej, w tym: CATIA, SIMULIA, DELMIA, ENOVIA.
 • Wydajność – Rozwiązanie oferujące pełen zestaw ofertowy (SaaS, PaaS, IaaS).
 • Innowacje – Narzędzia do sprawnego nanoszenia usprawnień, na każdym etapie projektu.
 • Pewność ochrony – Dane są szyfrowane w każdej warstwie (SaaS, PaaS, IaaS).
 • Ochrona środowiska – Zużywa 30% mniej energii niż serwery własne.

LICENCJONOWANIE PLATFORMY 3DEXPERIENCE

Wiele dostępnych wariantów licencji 3DEXPERIENCE pozwala na dopasowanie do własnych potrzeb. Wybierz optymalne rozwiązanie oferujące wygodne opcje dostępu. Dowiedz się więcej.

PRZYKŁADOWE ROLE NA PLATFORMIE 3DEXPERIENCE

COLLABORATIVE BUSINESS INNOVATOR CWSystems

3D SWYMER

Kluczowa rola dostępna na platformie 3DEXPERIENCE®. Zapewnia aplikacje i usługi niezbędne do współpracy zespołu procesu projektowego poprzez swobodną komunikację. Integruje wszystkie aspekty firmy w jednym miejscu, co zwiększa kooperację, usprawnia realizację oraz podnosi innowacje

COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR CWSystems

COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR

Zapewnia zespołom inżynierskim pracę w chmurze wraz z niezbędnym zestawem aplikacji do bezpiecznej i ustrukturyzowanej współpracy w czasie rzeczywistym nad danymi produktu. Dostarcza rozwiązania umożliwiające bezpieczne przechowywanie, organizowanie i zarządzanie treścią oraz wyszukiwanie właściwych danych do ponownego ich wykorzystania.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do projektowania 3D oraz zarządzania projektami, w pełni zintegrowane z SOLIDWORKS. Zawiera narzędzia do projektowania i inżynierii, symulacji, zarządzania danymi produktu oraz zarządzania projektami, zapewniając płynną współpracę w chmurze.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS SIMULATION CWSystems

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS SIMULATION

Ścisła integracja SOLIDWORKS Simulation z Platformą 3DEXPERIENCE pozwala przeprowadzać konstrukcyjną analizę statyczną, częstotliwościową, wyboczeniową, dynamiczną odpowiedź modalną oraz konstrukcyjno-termiczną analizę części i zespołów.

3D CREATOR 3dexperience cwsystems

3D CREATOR

Rola łącząca prostotę użytkowania z nowoczesną metodą projektowania poprzez współpracę w chmurze z poziomu przeglądarki internetowej. Umożliwia tworzenie parametrycznych 3D części i skomplikowanych złożeń na dowolnym urządzeniu. W uproszczeniu: jest to internetowa wersja pulpitu SOLIDWORKS.

3D Sculptor 3dexperience cwsystems

3D SCULPTOR

System CAD oparty na przeglądarce internetowej umożliwia generowanie organicznych kształtów oraz powierzchni za pomocą technologii modelowania podziałowego znacznie szybciej i łatwiej niż tradycyjne narzędzia parametryczne.