Plan, Rozwój, Wydajność

3D EXPERIENCE® PLM Collaboration Services to portfolio zintegrowanych rozwiązań zbudowanych na platformie Dassault Systèmes 3D EXPERIENCE w chmurze . Służy jako podstawa zarządzania cyklem życia danych i produktów, umożliwiając bezproblemowe zarządzanie wszystkimi etapami rozwoju produktu: planowanie, opracowywanie i wydawanie. Udostępniaj projekty i dokumentację SOLIDWORKS w czasie rzeczywistym wszystkim interesariuszom, zarządzaj projektami, przypisuj zadania i współpracuj w chmurze. Wykorzystaj swoje dane CAD dzięki rosnącemu pakietowi aplikacji na platformie do zarządzania projektami, symulacjami i procesami produkcyjnymi.

Wydrane dla Ciebie korzyści

Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Przyspiesz rozwój produktu

 • Zarządzaj projektami produktów i dokumentami bezpośrednio z pulpitu SOLIDWORKS, jednocześnie udostępniając dane CAD na platformie chmurowej 3D EXPERIENCE.
 • Umożliwić interesariuszom korzystanie z danych projektowych wraz ze wszystkimi dostępnymi danymi biznesowymi w chmurze, podczas gdy użytkownik kontynuuje pracę na pulpicie SOLIDWORKS.
 • Wyszukuj, eksploruj i wybieraj odpowiednie konteksty projektu z przeglądarki internetowej i wykonuj operacje cyklu życia, w tym przegląd, zwalnianie i blokowanie / odblokowywanie.

Usprawnij zarządzanie projektami

 • Umożliwienie zespołom planowania, wykonywania i monitorowania statusu projektu w czasie rzeczywistym.
 • Łatwe udostępnianie zadań i definiowanie rezultatów, zależności i kluczowych kamieni milowych.
 • Umożliwienie członkom zespołu efektywnej współpracy z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Uzyskaj dostęp do danych SOLIDWORKS z chmury

 • Bezpiecznie zapisuj i uzyskuj dostęp do danych CAD SOLIDWORKS do / z opartej na chmurze platformy 3D EXPERIENCE.
 • Przejrzyj zadania i otwórz dane projektu na platformie 3D EXPERIENCE bez opuszczania SOLIDWORKS.
 • Twórz internetowe znaczniki za pomocą danych CAD do przeglądu i analizy.

Wykorzystaj swoją sieć za pomocą narzędzi do współpracy

 • Twórz własne pulpity nawigacyjne i społeczności, aby przeglądać i udostępniać najnowsze dane o produktach.
 • Zarządzaj i przypisuj zadania członkom zespołu za pomocą narzędzia do przeglądania kart metodą „przeciągnij i upuść”.
 • Łatwe źródła części i usług z całego świata w 3D EXPERIENCE Marketplace.
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Przyspieszenie innowacji dzięki platformie opartej na chmurze

 • Dzięki rosnącej ofercie aplikacji platforma 3D EXPERIENCE umożliwia zarządzanie wszystkimi aspektami procesu rozwoju produktu.
 • Wyświetlanie, opisywanie, zarządzanie i udostępnianie projektów z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.
 • Zmniejsz koszty infrastruktury, koszty IT, utrzymanie oprogramowania i złożoność dzięki bezpiecznej technologii chmury.

Subskrypcja

NOWE WERSJE OPROGRAMOWANIA

Jako nasz subskrybent automatycznie otrzymasz najnowsze wersje oprogramowania SOLIDWORKS od razu po ich udostępnieniu.

Posiadając najnowszą wersję, dotrzymasz kroku klientom — i konkurencji — będąc cały czas na bieżąco.

LOKALNA POMOC TECHNICZNA

Będąc użytkownikiem usług subskrypcji, masz teraz dostęp do pomocy technicznej na żywo, zapewnianej przez CADWorks Systems, dystrybutora oprogramowania SOLIDWORKS. CADWorks Systems to certyfikowani SPECJALIŚCI, którzy pomogą Ci w każdej sprawie.

Niezależnie od tego, czy wolisz przeszukiwać nasze obszerne zasoby informacji czy otrzymywać bezpośrednie, indywidualne wsparcie online lub przez telefon, CADWorks Systems jest zawsze gotowy, aby objaśnić Ci funkcje produktu, przebieg instalacji oraz aktualizacje oprogramowania i odpowiedzieć na Twoje pytania. Co więcej, CADWorks Systems doskonale zna Twoją firmę i wie, czego ona potrzebuje, aby dobrze się rozwijać. Możesz więc liczyć na wsparcie dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb. Poświęcaj mniej czasu na szukanie odpowiedzi, a więcej na pokonywanie wyzwań i przenoszenie swoich projektów na nowy, wyższy poziom.

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Nieustannie usprawniamy i aktualizujemy nasze oprogramowanie. Niezależnie od tego, czy jest to poprawka zwiększająca wydajność i niezawodność, udoskonalenie zasugerowane przez społeczność czy aktualizacja wprowadzająca nowe funkcje i dodająca obsługiwane formaty plików, oprogramowanie SOLIDWORKS stale się rozwija.

Od teraz będziesz mieć dostęp do wszystkich pojawiających się udoskonaleń. Co więcej, otrzymasz spersonalizowaną pomoc, dzięki której w pełni wykorzystasz wszystkie oferowane ulepszenia.

PORTAL DLA KLIENTÓW SOLIDWORKS CUSTOMER PORTAL

Od plików do pobrania po szkolenia w zakresie produktów, portal dla klientów SOLIDWORKS Customer Portal zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do sprawnej obsługi oprogramowania SOLIDWORKS. Bez względu na to, czy chcesz zadać konkretne pytanie czy potrzebujesz ogólnego szkolenia, portal dla klientów daje łatwy dostęp do zbioru szczegółowych informacji i zasobów.

Wpływ na rozwój oprogramowania

Jesteś cenionym przez nas użytkownikiem SOLIDWORKS, a Twoja opinia wiele dla nas znaczy.

Korzystając z naszej usługi zgłaszania propozycji udoskonaleń, daj nam znać, co działa dobrze, a co wymaga poprawek. 90 procent nowych udoskonaleń jest wynikiem sugestii klientów; pomóż nam poprawić komfort obsługi naszego oprogramowania

MYSOLIDWORKS.COM

Potrzebujesz informacji, ale nie wiesz, jak sformułować pytanie? Żaden problem. Wszystkie materiały SOLIDWORKS są dostępne w jednym miejscu. Dniem i nocą. Na tablecie, telefonie lub komputerze. Bez względu na to, czego potrzebują — lub kiedy — nasi subskrybenci otrzymują dodatkowe funkcje oraz inne korzyści dostępne na stronie internetowej

MySolidWorks Training

Nasi subskrybenci mają dostęp do ponad 600 filmów szkoleniowych na żądanie. Znajdź odpowiedzi na konkretne pytania lub poszerz swoje horyzonty dzięki wiedzy niezliczonych użytkowników naszej społeczności. Dodatkowy plus: możesz działać według własnego planu, własnym tempem i na dowolnym urządzeniu!

Baza wiedzy

Mamy rozbudowaną bibliotekę danych technicznych, obejmującą różne rozwiązania, tematy pomocy, opisy najlepszych praktyk itd. Wszystkie informacje można z łatwością odnaleźć dzięki wydajnej wyszukiwarce. Od porad technicznych i webcastów po poradniki zarządzania oprogramowaniem i prezentacje techniczne — zasoby w naszej bibliotece zostały skrupulatnie zgromadzone przez certyfikowanych ekspertów SOLIDWORKS tak, aby zapewnić odpowiednie i aktualne materiały.

Fora dyskusyjne

Niezależnie od tego, w jakim celu używasz oprogramowania SOLIDWORKS, zawsze znajdą się ludzie, którzy zajmują się podobnymi rzeczami i chętnie z Tobą porozmawiają. Nawiąż z nimi kontakt, stań się częścią społeczności i uzyskaj cenną wiedzę od użytkowników, którzy dzielą Twoją wizję.

Promocje

Zadzwoń: 539 578 601
Udało się! Twoja wiadomość została wysłana do nas.
Błąd! Z jakiegoś powodu nie można wysłać wiadomości. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:539 578 602.

Napisz do nas


Przycisk wyślij pojawi się po zaznaczeniu pola reCHAPTA

bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania systemu, jego funkcjonalnościach, ofercie, prezentacji, czy innych tematach związanych z naszymi rozwiązaniami, napisz do nas. Pytanie trafi do osoby, która jest u nas specjalistą w zakresie interesujących Cię rozwiązań, oddzwonimy lub odpiszemy niezwłocznie po zapoznaniu się z pytaniem.