O programie

SOLIDWORKS Inspection działa jako oprogramowanie do kontroli pierwszego artykułu (FAI), które usprawnia kontrolę w trakcie procesu poprzez automatyczne tworzenie balonowanych rysunków kontrolnych i raportów z inspekcji.

Dostępny zarówno jako samodzielna aplikacja, jak i dodatek SOLIDWORKS, SOLIDWORKS Inspection może wykorzystywać starsze dane 2D w różnych formatach plików, w tym w plikach SOLIDWORKS, PDF i TIFFS. SOLIDWORKS Inspection może skrócić czas kontroli dokumentów technicznych nawet o 90%, pomagając w eliminacji błędów wejściowych, co skraca czas wprowadzania produktu na rynek dzięki zwiększonej wydajności.

SOLIDWORKS Inspection Professional zapewnia użytkownikom wiele metod wprowadzania mierzonych wartości, takich jak suwmiarka cyfrowa, ręczne wprowadzanie danych lub importowanie wyników współrzędnościowych maszyn pomiarowych.

Kluczowe cechy SOLIDWORKS Inspection

Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Łatwiejsza kontrola dokumentów

Dzięki intuicyjnemu, łatwemu w użyciu interfejsowi SOLIDWORKS Inspection pozwala generować raporty z inspekcji i rysunki z balonami w ciągu kilku minut, co pozwala zaoszczędzić do 90% czasu

Korzystaj z wielu platform CAD

SOLIDWORKS Inspection może być używany jako samodzielna aplikacja, która może być używana z alternatywnymi programami CAD, jak również bezproblemowo zintegrowana z SOLIDWORKS z dodatkiem Inspection.

Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR)

Optyczne rozpoznawanie znaków służy do interpretacji wymiaru nominalnego, tolerancji plus i minus oraz typu wymiaru (np. Średnicowego i liniowego), aby wyeliminować potrzebę ręcznego wprowadzania danych, jednocześnie redukując błędy.

Zidentyfikuj błędy wersji

Zidentyfikuj zmiany i błędy w różnych wersjach projektu za pomocą zaawansowanych funkcji porównywania rysunków SOLIDWORKS Inspection.

Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji
Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Popraw czas na rynku

Dzięki standardowym raportom branżowym i powiększonym rysunkom generowanym w ciągu kilku chwil w różnych konfigurowalnych formatach, SOLIDWORKS Inspection redukuje błędy i niespójności, jednocześnie skracając czas inspekcji nawet o 90%.

Przyspiesz inspekcję

Sprawdź swoje części szybko, po prostu wprowadź zmierzone wartości, użyj suwmiarki cyfrowej lub importuj wyniki bezpośrednio za pomocą współrzędnościowej maszyny pomiarowej.

Skrócenie czasu przygotowania dokumentacji

Pakiety

SOLIDWORKS Inspection Standard

SOLIDWORKS Inspection Standard to rozwiązanie do kontroli pierwszego artykułu i procesu, które usprawnia tworzenie dokumentacji kontroli. Autonomiczna aplikacja i wbudowany dodatek SOLIDWORKS, SOLIDWORKS Inspection Standard umożliwia wykorzystanie starszych danych niezależnie od typu pliku.

SOLIDWORKS Inspection Professional

SOLIDWORKS Inspection Professional rozszerza możliwości SOLIDWORKS Inspection Standard i umożliwia ręczne lub półautomatyczne wprowadzanie zmierzonych wartości bezpośrednio do projektu inspekcji. Dzięki SOLIDWORKS Inspection Professional możesz pracować bezpośrednio z danymi CAD 2D / 3D i usprawnionymi przepływami pracy.
Udało się! Twoja wiadomość została wysłana do nas.
Błąd! Z jakiegoś powodu nie można wysłać wiadomości. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:539 578 602.

Napisz do nas


Przycisk wyślij pojawi się po zaznaczeniu pola reCHAPTA

bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania systemu, jego funkcjonalnościach, ofercie, prezentacji, czy innych tematach związanych z naszymi rozwiązaniami, napisz do nas. Pytanie trafi do osoby, która jest u nas specjalistą w zakresie interesujących Cię rozwiązań, oddzwonimy lub odpiszemy niezwłocznie po zapoznaniu się z pytaniem.


Dowiedź się więcej

Twórz raporty z inspekcji o większej elastyczności Funkcja - Nowości 2019 Łatwo pogrupuj i rozgrupuj charakterystykę. Automatycznie wyodrębnij lokalizację strefy właściwości informacje zawarte w tabelach otworów, w tym ilość, pozycje X i Y oraz objaśnienia. Czytaj...
Kontroluj i organizuj dane kontrolne dzięki integracji PDM Funkcja - Nowości 2019 Integracja SOLIDWORKS PDM z SOLIDWORKS Inspection stanowi potężne rozwiązanie do zarządzania dokumentacją jakości i kontroli, jednocześnie usprawniając przepływy pracy i zapewniając pełną identyfikowalność. Czytaj...
Podstway SOLIDWORKS Inspection Wideo - Funkcjonalności Dowiedz się, jak SOLIDWORKS Inspection automatyzuje tworzenie balonowanych rysunków kontrolnych i standardowych raportów z inspekcji w branży. Zobacz...
SOLIDWORKS Inspection 2018: Szybciej generuj raporty z inspekcji Wideo - Funkcjonalności Szybciej generuj raporty z inspekcji. Wykorzystaj moc definicji opartej na modelu, generując raporty z inspekcji pierwszego artykułu bezpośrednio z wymiarów i adnotacji stosowanych bezpośrednio do części i złożeń 3D. Zobacz...