O programie

Analizuj wpływ produktów na środowisko z poziomu SOLIDWORKS 3D CAD z ocenami cyklu życia SOLIDWORKS Sustainability. Bazując na narzędziach Sustainability Xpress, SOLIDWORKS Sustainability oferuje dodatkowe możliwości, takie jak analiza złożeń, ocena trybu transportu i inne analizy parametrów, w tym zużycie energii w fazie montażu i użytkowania.

Wyniki można zapisać dla każdej konfiguracji, co pozwala na łatwe porównanie, wpływ części można wyróżnić w zespole, co pozwala na ciągłą ocenę trwałości projektu. Raporty są generowane automatycznie, co pozwala na zwięzłą komunikację w zakresie zrównoważonego rozwoju z kolegami.

SOLIDWORKS Sustainability wykorzystuje złotą bazę danych środowiska GaBi LCA z PE International z dostępem do aktualizacji w miarę ich udostępniania, bazy danych LCA można zamówić dla niestandardowych materiałów w ramach partnerstwa usług premium z PE International.

SOLIDWORKS Sustainability najlepszy dla Ciebie!

Rozwiązania najlepsze dla przemysłu

Udało się! Twoja wiadomość została wysłana do nas.
Błąd! Z jakiegoś powodu nie można wysłać wiadomości. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:539 578 602.

Napisz do nas


Przycisk wyślij pojawi się po zaznaczeniu pola reCHAPTA

bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania systemu, jego funkcjonalnościach, ofercie, prezentacji, czy innych tematach związanych z naszymi rozwiązaniami, napisz do nas. Pytanie trafi do osoby, która jest u nas specjalistą w zakresie interesujących Cię rozwiązań, oddzwonimy lub odpiszemy niezwłocznie po zapoznaniu się z pytaniem.