O programie

SOLIDWORKS® Visualize Boost to produkt dodatkowy do SOLIDWORKS Visualize Professional, który znacznie zwiększa szybkość renderowania i produktywność, umożliwiając wysyłanie zadań do innych maszyn, uwalniając zasoby obliczeniowe dla Visualize, CAD lub innych wymagających aplikacji.

* Siedziba SOLIDWORKS Visualize Boost jest dołączona do każdej siedziby SOLIDWORKS Visualize Professional w aktywnej subskrypcji.

Odkryj funkcje w SOLIDWORKS Visualize Boost

Złóż wiele zadań w kolejce renderowania i odłóż komputer lokalny. Visualize Boost obsługuje wszystkie dane wyjściowe z SOLIDWORKS Visualize Professional. Wykorzystaj procesory i procesory graficzne w całej sieci, aby renderować zadania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zainstaluj SOLIDWORKS Visualize Boost na komputerach, które chcesz w swojej farmie renderującej, od jednego dołączonego węzła lub skali do większego klastra.

Zarządzaj swoją farmą renderowania Visualize Boost z łatwej w użyciu strony internetowej i aktualizuj ustawienia w locie.

PowerBoost otwiera nowe drzwi do interaktywnego raytracingu w czasie rzeczywistym, aby uzyskać najlepsze wrażenia wizualne. PowerBoost współpracuje z klastrem SOLIDWORKS Visual Boost lub NVIDIA Quadro VCA. Zamiast wysyłać zadania offline do klastra, PowerBoost jest nowym trybem renderowania, który korzysta z tej samej farmy renderowania, aby natychmiastowo przesyłać strumieniowo raytracing do SOLIDWORKS Visualize Viewport - pierwszy na rynku! Zalecany jest komputer z wieloma procesorami graficznymi lub NVIDIA Quadro VCA, aby uzyskać prawdziwie interaktywne wrażenia z raytracingu.

Udało się! Twoja wiadomość została wysłana do nas.
Błąd! Z jakiegoś powodu nie można wysłać wiadomości. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:539 578 602.

Napisz do nas


Przycisk wyślij pojawi się po zaznaczeniu pola reCHAPTA

bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania systemu, jego funkcjonalnościach, ofercie, prezentacji, czy innych tematach związanych z naszymi rozwiązaniami, napisz do nas. Pytanie trafi do osoby, która jest u nas specjalistą w zakresie interesujących Cię rozwiązań, oddzwonimy lub odpiszemy niezwłocznie po zapoznaniu się z pytaniem.


Dowiedź się więcej

SOLIDWORKS Visualize PDF - Visual Boost SOLIDWORKS Visualize umożliwia każdemu tworzenie profesjonalnych, fotograficznych obrazów, animacji i innych treści 3D w możliwie najszybszy i najłatwiejszy sposób, umożliwiając projektantom, inżynierom i twórcom treści ulepszenie ich możliwości podejmowania decyzji w 3D. Użytkownicy będą projektować i wprowadzać na rynek produkty o większym znaczeniu, przekształcając wyobraźnię w rzeczywistość za pomocą SOLIDWORKS Visualize jako "žkamery" dla danych CAD. Pobierz...
First Look: SOLIDWORKS Visualize Wideo - Visual Boost SOLIDWORKS Visualize jest kamerą do danych CAD i pomaga wykorzystać prace projektowe do tworzenia fotograficznie prawdziwych wizualizacji bezpośrednio z modelu CAD. Zobacz...