O programie

SOLIDWORKS® Visualize Boost to produkt dodatkowy do SOLIDWORKS Visualize Professional, który znacznie zwiększa szybkość renderowania i produktywność, umożliwiając wysyłanie zadań do innych maszyn, uwalniając zasoby obliczeniowe dla Visualize, CAD lub innych wymagających aplikacji.

* Licencja SOLIDWORKS Visualize Boost jest dołączona do każdej licencji SOLIDWORKS Visualize Professional w aktywnej subskrypcji.

Odkryj funkcje w SOLIDWORKS Visualize Boost

Złóż wiele zadań w kolejce renderowania i odłóż komputer lokalny. Visualize Boost obsługuje wszystkie dane wyjściowe z SOLIDWORKS Visualize Professional. Wykorzystaj procesory i procesory graficzne w całej sieci, aby renderować zadania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zainstaluj SOLIDWORKS Visualize Boost na komputerach, które chcesz w swojej farmie renderującej, od jednego dołączonego węzła lub skali do większego klastra.

Zarządzaj swoją farmą renderowania Visualize Boost z łatwej w użyciu strony internetowej i aktualizuj ustawienia w locie.

PowerBoost otwiera nowe drzwi do interaktywnego raytracingu w czasie rzeczywistym, aby uzyskać najlepsze wrażenia wizualne. PowerBoost współpracuje z klastrem SOLIDWORKS Visual Boost lub NVIDIA Quadro VCA. Zamiast wysyłać zadania offline do klastra, PowerBoost jest nowym trybem renderowania, który korzysta z tej samej farmy renderowania, aby natychmiastowo przesyłać strumieniowo raytracing do SOLIDWORKS Visualize Viewport - pierwszy na rynku! Zalecany jest komputer z wieloma procesorami graficznymi lub NVIDIA Quadro VCA, aby uzyskać prawdziwie interaktywne wrażenia z raytracingu.